Tallinna Toidumessi programm

Seminarid & konverentsid

Messi raames toimuvad mitmed seminarid ja konverentsid erialakülastajatele. Tulge osalema!HoReCa seminar Tallinn FoodFest & FoodFair

HoReCa seminar 2017 – neljandat korda toimuv seminar ootab toitlustajaid – restoranide, baaride, kohvikute,
kiirtoidu, lounge´de, hotellide omanikke ja tegevjuhte, lisaks ootab kuulama ka müügi-, turundus-, toitlustus- tiimi liikmeid. Teretulnud on ka majutuse ja toitlustuse eriala tudengid, valdkonna spetsialistid. Seminar annab inspiratsiooni valdkonna proffidele igapäevatööks.

Pakendi seminar „Kuidas pakend müüma panna“ – seminar on mõeldud peamiselt toiduainetööstuste esindajatele – omanikud, tegevjuhid, lisaks ootame kuulama ka brand manager’e, spetsialiste turunduse ja müügi poolelt ning pakenditehnolooge ja – arendajaid. Teretulnud on ka pakendi disainerid ning loovjuhid, kes osalevad lansseerimisprotsessis. Kasulikke teadmisi on nii suurtele kui ka väiksematele tootjatele ning pakendajatele. Seminar annab inspiratsiooni pakendi disaini, lannseerimise, innovatsiooni ja loovuse teemal.

Toiduliidu ja Kaupmeeste Liidu „4. koostöökonverents“ – neljandat korda kutsuvad kaks suurt organisatsiooni oma liikmeid erialasele konverentsile, kus lahendatakse sektoritele omaseid aktuaalseid küsimusi.

Jõulutoode 2017

Tallinna Toidumessil on taaskord toimumas Profexpo OÜ poolt korraldatud tootekonkurss Jõulutoode 2017. Konkursi eesmärgiks on tutvustada Eesti tootjate ja maaletoojate valikut poelettidel pakutavast toodangust, mida tarbija oma jõululauale ostab. Tule esita oma tooted konkursile, kus tarbijad selgitavad välja parimad tooted Eesti tootjatelt. Parimad jõulutooted valitakse liha- ja pagaritoodete, õlle ja hõõgveini kategooriates. Konkurss kuulutatakse välja septembris.

Võistlused & konkursid

Tule ela kaasa oma alaparimate väljaselgitamisel. Toidumessi plaanis on võistlused kokkadele, kelneritele, baarmenitele, pagaritele ja kondiitritele. Toimub ka Aasta kokaraamatu konkurss.

Too oma tootevõistlus, konverents, seminar messile! Siin programmis võiks olla ka Sinu üritus.

Võta meiega ühendust ja uuri võimalusi!
Kennet Sarv, programmi koordinaator
626 1347, 52 71 095, Kennet.Sarv (at) profexpo.ee