Beauty Pro


Aeg: 18.10.2019 - 20.10.2019
Beauty Pro on erialamess nahahoolduse ja iluteenuste valdkonna professionaalidele. Mess on suunatud nii teenusepakkujatele kui ka toodete müüjatele, ala ametikoolide õpetajatele ja õpilastele. 2018. aasta üritusel osales 6700 iluteenustajat, eksponente oli 32.
Messi tootegrupid: profikosmeetika, ilusalongid ja päeva-spa, juuste valdkonna tooted, küünte valdkonna tooted, pediküür, kutseõpe, muud valdkonna tooted ja teenused. 
Profiüritusega samal ajal toimub Messikeskuses I love me mess, moodustades valdkonna ulatusliku ja ühtse terviku. Üritus keskendub heaolule, enese eest hoolitsemisele ja stiilile. Registreeritud iluprofessionaalidel ja tudengitel (sh juuksuriõpilastel) on tasuta sissepääs nii Beauty Pro kui ka I love me alale.

Reedel, 18.10. on Beauty Pro avatud vaid ala proffidele. Laupäeval ja pühapäeval on osa alast avatud ka tavakülastajatele.Ala proffidena on oodatud kosmeetikud, kosmeetikaala nõustajad, jalahoolduse spetsialistis, juuksurid, jumestajad, küünte ja ripsmete ala professionaalil, ravikeskuse omanik või muu ettevõtja,  ostja või kaupmees, iluteenuste  arst või õde, iluteenuste või juuksuri ala õppiv õpilane või õpetaja, blogija või toimetaja.
Beauty pro on avatud:
R 18.10. kl 10-19 - ainult proffidele, sissepääs eelregistreerimisega, kutsetega või 30 eurot maksva pääsmega kohapeal ostes
L 19.10. kl 10-18 - tavakülastajatele
P 20.10. kl 10-18 - tavakülastajatele
Osavõtutingimused ja hinnad leiab siit..
Profexpo OÜ, Messukeskus Helsinki esindaja Eestis, pakub I love me messile soodsaid messipääsmeid. Beauty Pro külastuseks saab kutseid.Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel kesklinnast. Sinna viivad trammid 7 ja 9 ning rongid Pasila peatusesse. Läänesadamast pääseb messile otse ilma ümberistumisteta trammiga nr 7.
Lisainfo leiate siit »