easyFairs® Fastfood & Café & Restaurant


Aeg: 06.03.2019 - 07.03.2019

FASTFOOD & CAFE & RESTAURANT on toitlustusele ja toidutootjatele ning kaubandusele suunatud erialamess. Tegu on sel aastal Soome suurima toitlustusvaldkonna messiga. 2017. aastal külastas messi üle 13 tuhat külastajat. Eestiski on mess tuntud ja külastajaid käib ligi 300.

Messi ekspositsiooni kuuluvad tooterühmad ja valdkonnad on järgmised: toit, joogid, pakend ja pakkeseadmed, automaadid ja  dispenserid, interjöör ja sisekujundus, lauakatte vahendid, köögiseadmed ja vahendid, pagar ja kondiiter, tööriided, hügieen ja puhastus, jäätmekäitlus, turvavarustus, tarkvaralahendused.

Korraldajad on programmis pakkunud välja mitmeid huvitavaid ettekandeid. Messil toimuvad võistlused Soome pitsameister 2019 uuena Soome burgermeiste 2019 ja eraldi võistlused taimetoidu kokkadele.

Mess on avatud: K 6.3. kell 9-17 ja N 7.3. kell 9-16

Messikülastamine Külastama oodatakse kiirtoidukettide, kohvikute ja restoranide juhatajaid, omanikke, ostujuhte ja kioskite, bensiinijaamade ning jaemüügikettide ostujuhte, kokki, tootearendajaid, dietolooge ja toitumisspetsialiste. Infot osalejate, programmi ja tasuta seminaride kohta saab korraldajate kodulehelt alloleva lingi kaudu. Sissepääs erialaspetsialistidele alates 18. eluaastast. Messile ei oodata õpilasi.

PROFEXPO MESSIKÜLASTUSPAKETT

Traditsiooniliselt pakume Eesti külastajatele paketi, mis on nii sisult kui korralduselt osalejatele huvitav ja mugav.

Kolmapäeva, 6.3. hommikul on laevas seminar kuhu on oodatud kõik toitlustusest, toidukaubandusest, kiirtoidutrendidest huvitatud. Seminaril esineb Tiina Treumann Salt restorani perenaine. „Welcome to the dream world ehk Tiina toidurännakute jälgedes“ pealkirjastatu all kuuleme kuidas hetkelisest spontaansest reisikirest on saanud osa tõsisest tööst, mis haarab endaga kõik meeled. Üheks Salti osaks on saanud toidurännakud, millesse on kaasatud ka oma meeskond. Erinevatest hetkedest spontaanselt kogetud emotsioon on tegelikult parim inspiratsiooniallikas, mida kasutada meie köögis. Kuulajatele jagaksin meelsasti väikese ülevaatena meie kõige põnevamaid reisielamusi ning ühtlasi tooksin väikese ülevaate ka 2019. aasta kõige uuematest restoranitrendidest, millel tasuks pilk peal hoida.

Messikülastuspakett 6.3.

  • Tallink Megastar Tallinn – Helsingi, väljumisega kell 7:30, saabumine Helsingisse kell 9:30.
    Saabumine Messikeskusesse kl 10:15
  • laeva Comfor Lounges seminar koos hommikueinega
  • bussitransfeer Läänesadam – Messikeskus – Läänesadam
  • tagasisõit Helsingist Tallink Megastariga, väljumisega 16:30. Saabumine Tallinna 18:30. Buss Messikeskusest väljub kl 15:10.
  • messi pääse

Paketi maksumus alates 80 €.

  • Soovijatele: õhtusöök laevas 26€ ja lõuna Messikeskuses 13,5 €.
  • Võimailk on tagasitulek 19:30 väljuva Tallink Star laevaga. Tee sadamasse tuleb leida iseseisvalt.

Osalejatel palume täita registreerimisvormi.

Registreerimine toimub põhimõttel kuni kohti jätkub ja hiljemalt teisipäeva, 26. veebruarini.

UUS! Algselt märtsisse kavandatud RETAIL EXPERIENCE LIVE toimub novembrikuus!

Info messi ja külastuse kohta
Tiit Sarv
Tel 626 1347, e-post info@profexpo.ee.

Profexpo on Messukeskus Helsinki esindaja Eestis

Lisainfo leiate siit »