Free From – eritoidumess


Aeg: 05.04.2019 - 06.04.2019

Free FromLautasella on eritoidumess, kus valdkonnaks gluteenivaba, taimetoit, vegantoit, allergiatoit  ehk pearõhk on asetatud erimenüüdele. Sama katuse alla tuuakse kokku kõik hõrgutised neile, kes peavad kinni spetsiaalsetest toiduvalikutest.

Üritus hõlmab messi, loenguid, näidiskööke ja ajurünnakuid. See on suunatud erimenüüsid kasutavatele ning neist huvitatud tarbijaile ja toitumisala professionaalidele.

Kogu ürituse taga seisavad Helsingi Messikeskus, Soome Tsöliaakialiit oma koostööpartneritega, Soome Allergia- ja Astmaliit ning ühendus Elävä Raakaravinto Ry.

Mess toimus esmakordselt 2018. aasta aprillis. Saadud kogemus oli igati positiivne ning Free From 2019 toimub 5.-6. aprillil. Samal ajal on Helsingi Messikeskuses avatud ka külastajaterohke Kevadmess (sh aiandus, kodusisustus, remont, suvilad jt teemad).

Free From mess pakub osalejale vahetut kohtumist tarbijatega. See on hea võimalus oma toodete tutvustamiseks ja müügiks.

Free From messi teemad, millest külastajad teavitatakse on

  • gluteenivaba;
  • taimetoit;
  • vegantoit;
  • toiduallergiad;
  • elav- ja toortoit.

2018 messil osaleja Maria Jalkanen, müügi- ja turundusjuht, Foodin | Sharing Happiness

„Meie ootused olid selle ürituse esimesel aastal veel mõõdukad, kuigi messi teema oli mitmekülgne ja puudutas suurt sihtgrupi. Ent kahtlemata need ootused ületati nii kliendikohtumiste kui ka läbimüügi poolest. Müük oli meil tegelikult messide parim, kui võtta arvesse külastajate arvu. Kliendid olid tulnud ostma hea hinnaga ja vastavalt oma vajadustele. Messi sihtgrupp oli meil eriti hea.“

Kutsume Eesti tootjaid, kellel on teemakohast pakkuda, osalema messil. Eesti ühisstendiks on Profexpo varunud algatuseks 35 m², kuhu osalejatega kooskõlastatult loome otstarbeka kujunduse ja sisustuse. Võimalik kulu osaleja kohta on kuni 1000 €. Ühisstendil osalejatele on registreerimise tähtajaks 30.1.2019. Arvestame 6-10 osalejaga.

Neile, kes soovivad olla omaette stendiga, saame samuti pakkuda individuaalseid lahendusi. Pakkumise lähtekohaks on soovitud stendi suurus ja pakutavate toodete valik. Päringud palume saata info@profexpo.ee.

Free From mess pakub hea võimaluse kohtuda Soome klientidega vahetult:

  • tutvustada uudistooteid;
  • esitleda juba Soome turul olemasolevat toodangut;
  • näita kasutus- ja valmistamisviise;
  • lasta maitsta, võrrelda, testida ning koguda tagasisidet;
  • müüa vahetult tarbijatele omi tooteid.

Free From eksponendile
Osavõtumaks 100 €
Puhta pinna rent 94 €/m²
Valmisstendid, alates 4 m² – 964 €.
Eesti käibemaksukohustuslastele messiteenuste eest 24% Soome käibemaksu ei lisandu.

Mess on avatud külastajatele
R-L 5.-6.4. kl 10-18

Messi pääse Helsingi 19 €. Sama pääsmega saab külastada ka Kevadmessi. Profexpo pakub soovijatele soodsaid messipääsmeid 10 € tk ja ka messikülastuspakette koos laevapiletite, majutuse, transfeeriga.

Lisainfo leiate siit »