Habitare Pro


Aeg: 11.09.2019 - 13.09.2019
Habitare Pro on disaini, arhitektuuri ja ruumikujunduse ala profiüritus, mis korraldatakse Habitare messi osana 11.-13. septembril 2019. Üritus koosneb inspireerivast näitusest ja rahvusvahelistest programmidest ning B2B-ostukontake loovast messist, kus müüjad esitavad oma tooteportfelli sihtgrupi ostjatele.
Habitare Pro teema 2019 on Mindspaces – meeleseisundid rõhutavad meelte olulisust ehitatud keskkonna kujundamisel ja kasutamisel. Teema  kajastub selgelt ka näituseala näitusearhitektuuris.
Habitare Pro pakub ettevõtetele ja valdkonna vastu huvi tundjatele ainulaadse kontaktpinna disainiala ja sisekujunduse spetsialistide kohtumisteks. 2018. aastal külastas Habitare profiüritust ligi 4000 ala asjatundjat, sh ligi 3000 ostuotsuste tegijat.
Habitare Pro väljapaneku arhitektuurilist disaini on loonud Laura VäinöläMarimekko art directorina töötav Laura Väinölä on uue põlvkonna disainer tunneb end koduselt erinevates disaini, graafilise disaini ja ruumi kujundamise valdkondades. Tema looming ühendab endas kunsti, moodi ja aja vaimu väljendudes mängulisuses ja üllatavas.
Osalemine eksponendina
Osalemine Habitare Pro alal maksab 145 €/m² ja see ei sisalda näituse arhitektuuri. Näituse on ruumilise arhitektuuri poolet kujundatud selliseks, et see annaks võimaluse osalejal
omi tooteid võimalikult uudsest küljest ja silmatorkavalt eksponeerida. Osalemissoovidega tuleb pöörduda müügijuhi poole: Heidi Laaksonen, heidi.laaksonen@messukeskus.com, +358 50 490 9625. Lisainfo kodulehel.
Külastajatele
Habitare Pro on avatud:
K 11.9. kl 9-19
N 12.9. kl 10-19
R 13.9. kl 10-15
Habitare Pro on suunatud ehitusprojektides osalevatele sisustusala asjatundjatele ja ehitusprofessionaalidele. Professionaalid pääsevad messile tasuta, registreerides erialakülastajana. Registreeruda saab eelnevalt veebilehel või messil pääslas. Profexpo OÜ pakub soovijatele messikülastuspakette.

Tasuta sissepääs puudutab järgmisi rühmi: arhitektid, sisustusarhitektid, projekteerijad, sisseostjad, linnaplaneerijad kinnisvara arendajad ja investorid, õppejõud, valdkonna ülikoolide ja ametikoolide õpilased, valdkonna jaemüüjad, valgustuse ja elektriala projekteerijad, avaliku sektori hangete juhid, edasimüüjad, antiigi-ala ärid, heli- ja valgustehnika spetsialistid, ala muuseumid, erialaliidud.

Habitare Pro programmi, esinejad leiate korraldaja veebilehelt.

 

Samal ajal toimuvad messid:

Habitare – Soome suurim mööbli, disaigi ja sisekujunduse mess, avatud 11.-15.9
Hifi 2019 – audio- video teemaline mess, avatud 13.-15.9

Transport messile: messikeskus asub ligikaudu 3 km kaugusel kesklinnast. Sinna viivad trammid 7 ja 9 ning rongid Pasila peatusesse. Läänesadamast pääseb messile otse ilma ümberistumisteta trammiga nr 7.

Lisainfo leiate siit »
Habitare programmist - lühikokkuvõte »