Kevadmessid 2019


Aeg: 04.04.2019 - 07.04.2019

Kevadmessid ühendab endas viit erinevat teemamessi: Kevadaed, Oma kodu, Oma suvila, Sisusta ja Kohalik&Mahe toidumess. Kokku osales neil 2018. aastal enam kui 46 tuhat külastajat ja üle 500 eksponendi.

Kevadaed on Soome suurim aiandusmess.
Messi külastavad nii erialaspetsialistid kui ka harrastusaednikud või lihtsalt lillesõbrad. Lisaks paarisaja eksponendi väljapanekutele ja programmilavale rajatakse messihalli suurejooneline esitlusala. Helsingi messikeskus pakub külastajale õiteilu, seemneid, lillesibulaid, istikuid, aiatööriistu ja -masinaid, aiasisustust ja mööblit, aiakaunistusi ning aiandusalast kirjandust.

Oma kodu mess on üks viiest messist, mis igal aastal Helsingis suue hulga aiandus- ja kodukorrashoiuhuvilisi kohale toob. Oma kodu on mõeldud just neile, kes plaanivad oma kodu rajamist, renoveerimist või lihtsalt värskendamist. Mess annab ülevaate pakettmajadest, küttesüsteemidest, ventilatsioonist, kanalisatsioonist ja paljust muust, mis koduomanikele huvi võiks pakkuda.

Igakevadine Oma suvila mess ootab külastama kõiki, kellel on oma suvekodu ja ka neid, kes oma suvilast alles unistavad. Messil on võimalik tutvuda suvilates vajamineva, sisustuse, remondi ja ehitusega ning teenustega, mis on seotud suvekoduga. Pakutakse uusi ideid ning võimalusi puhkamiseks.

Sisusta on kodusisustuse mess tavatarbijatele. Messilt saab ideid ja informatsiooni sisekujunduse eri valdkondade toodete ja teenuste kohta ning praktilisi nõuandeid kuidas neid oma kodus rakendada. Mess on hea võimalus täiendada kodust interjööri uuega. Messi keskseks teemaks on muudatused kodus: kasutades selleks dekoratiivseid elemente nagu padjad, tekstiil, tapeet ja värvid.

Kohalik & mahe on osa Kevadmessist. Hea toidu huvilistel tasub seada sammud Helsingi Messikeskusse, sest seal pakutakse aia-, remondi- ja suvilateemalisel Kevadmessil palju ka toiduhuvilistele. Üritus Kohalik & mahe [Lähiruoka&Luomu] korraldatakse nüüd viiendat korda. Kohalik&mahe tutvustab toiduainete tootjaid üle kogu Soome. Messilt võib osta kaasa selliseid maiuspalasid, mida poest ei ole võimalik osta, tutvuda toitutootjatega ning jälgida etteasteid näidisköögis. Messil osalevad vaid Soome ettevõtted.

Messid on avatud:
N-L 04.04-06.04 kell 10-18
P 07.04 kell 10-17

Info eksponendile: stendi broneerimine & stendide hinnad

Kontakt: tel 626 1347, info@profexpo.ee, www.profexpo.ee/messukeskus

Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus. Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.

Lisainfo leiate siit »