Kevadmessid 2020


Aeg: 25.03.2021 - 28.03.2021

Kevadmessid ühendab endas viis erinevat teemamessi: Kevadaed, Eluolu & remont, Oma suvila, Sisusta ja Kohalik&Mahe toidumess. Kokku osales neil 2019. aastal enam kui 53 tuhat külastajat ja 475 eksponenti.
Uuena on kahel päeval 5.-6.4. avatud Free From ehk eritoidumess.

Kevadaed on Soome suurim aiandusmess.
Messi külastavad nii erialaspetsialistid kui ka harrastusaednikud või lihtsalt lillesõbrad. Lisaks paarisaja eksponendi väljapanekutele ja programmilavale rajatakse messihalli suurejooneline esitlusala. Helsingi messikeskus pakub külastajale õiteilu, seemneid, lillesibulaid, istikuid, aiatööriistu ja -masinaid, aiasisustust ja mööblit, aiakaunistusi ning aiandusalast kirjandust.

Olme ja remont on uue sisuga üritus, mis varasemast tuntud ka kui Oma Kodu. Neile kel on mõtteis uus kodu, ehitamine, remont praeguses elamises või on kasvas otsida vaid uusi lahendusi pakub mess inspiratsiooni näidistubadest ning ideid oma kodu uuendamiseks – lihtsalt ja kiiresti. Lisa innustust pakub Koduõue väljapaneku Ehitusnurk koos õuelahendustega. Tulekul on selle valdkonna võimalusi tutvustav tippüritus.

Olme ja remont koondab endasse järgmisi valdkondi: majatootjad; vannitubade, kodumasinate ja köögimööbli tarnijad; kaminaehitajad; pinnakatete tarnijad, uste, akende ja klaaskonstruktsioonide tarnijad; majatehnikaprofid; muude remontimiseks vajalike materjalide tarnijad. Osaleda saab ka remontijatele mõeldud koolitustel (soomekeelsed).

Igakevadine Oma suvila mess ootab külastama kõiki, kellel on oma suvekodu ja ka neid, kes oma suvilast alles unistavad. Messil on võimalik tutvuda suvilates vajamineva, sisustuse, remondi ja ehitusega ning teenustega, mis on seotud suvekoduga. Pakutakse uusi ideid ning võimalusi puhkamiseks.

Sisusta on kodusisustuse mess tavatarbijatele. Messilt saab ideid ja informatsiooni sisekujunduse eri valdkondade toodete ja teenuste kohta ning praktilisi nõuandeid kuidas neid oma kodus rakendada. Mess on hea võimalus täiendada kodust interjööri uuega. Messi keskseks teemaks on muudatused kodus: kasutades selleks dekoratiivseid elemente nagu padjad, tekstiil, tapeet ja värvid.

Kohalik & mahe on osa Kevadmessist. Hea toidu huvilistel tasub seada sammud Helsingi Messikeskusse, sest seal pakutakse aia-, remondi- ja suvilateemalisel Kevadmessil palju ka toiduhuvilistele. Üritus Kohalik & mahe [Lähiruoka & Luomu] korraldatakse nüüd viiendat korda. Kohalik & mahe tutvustab toiduainete tootjaid üle kogu Soome. Messilt võib osta kaasa selliseid maiuspalasid, mida poest ei ole võimalik osta, tutvuda toitutootjatega ning jälgida etteasteid näidisköögis. Messil osalevad vaid Soome ettevõtted.

Messi osalemistingimused ja hinnad on siin.

Messid on edasilükatud ja avatud: 25-28.03.2021
(Algselt pidi toimuma: 02.04-04.04 kell 10-18 ja 05.04 kell 10-17)

Info külastajale: pääsmed Helsingis 19 €, lapsed 7-15 a, pensionärid 12 €, perepääse 40 € (kaks täiskasvanut ja kuni kolm last vanuses 7-15 a), alla 7-aastased lapsed tasuta.

Profexpo pakub sooduspääsmeid 10 € tk. Pääsmed on trükitud ja saadame postiga või müüme Tallinnas oma büroos Ahtri 12-209. Soovijatele pakume ka laevapileteid, hotelle Helsingis, gruppidele transporti sadamast messile.

Kontakt: tel 626 1347, info@profexpo.ee, www.profexpo.ee/messukeskus.

Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus. Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.

NB! Helsingi trammid ei müü enam pileteid. Piletid tuleb osta automaatidest või ka laeva infost.

Lisainfo leiate siit »