Kohalik ja mahe – toidumess


Aeg: 21.08.2020 - 23.08.2020

Kohalik & mahe on osa Kevadmessist. Hea toidu huvilistel tasub seada sammud Helsingi Messikeskusse, sest seal pakutakse aia-, remondi- ja suvilateemalisel Kevadmessil palju ka toiduhuvilistele. Kohalik & mahe tutvustab toiduainete tootjaid üle kogu Soome. Messilt võib osta kaasa selliseid maiuspalasid, mida poest ei ole võimalik osta, tutvuda toitutootjatega ning jälgida etteasteid näidisköögis. Messil osalevad vaid Soome ettevõtted.

Tootegrupid: kohalikud toidud ja mahetooted: joogid, pagaritooted ja maitsetaimed, vürtsid, teenused (nt ürituste ja peoteenused) ning liidud, ühendused, kirjandus, ajakirjad, köögitarvikud. Messil on lubatud toidu jaemüük.

Mess on edasilükatud ja avatud: 21.-23.08.2020
(Algselt pidi toimuma: N-L 2-4.4. kell 10-18 ja P 5.4. kell 10-17)

Samal ajal on Helsingi messikeskuses avatud kokku viis populaarset messi. Rohkem infot messide kohta saab lugeda siit. Külastajad saavad sama pileti alusel tutvuda kõigi nelja väljapanekuga.

Profexpo OÜ, Messukeskus Helsinki esindaja Eestis, pakub sooduspääsmeid 10 €/tk. Pääsmed on trükitud ja neid saab osta Profexpo büroost aadressil Ahtri 12-209, Tallinn tööpäeviti kell 9-17. Pakume ka ühepäevaseid messikülastusreise koos laevapiletitega.

Kontakt: tel 626 1347, info@profexpo.ee, www.profexpo.ee/messukeskus

Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus. Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 9. Sõiduaeg ca 45 min.

Lisainfo leiate siit »