MAXPO 2019


Aeg: 02.09.2021 - 04.09.2021

Kutsume külastama MAXPO 2019 messi, mis toimub Helsingi lähedal Hyvinkää lennuväljal.

Maxpo messil tutvustatakse mullatöö-, keskkonnahoolde-, tee- ja majaehitusmasinaid ning tööstuslikke materjalitöötlusmasinaid. Esindatud on kõik suurusklassid. Töödemonstratsioonidel võib veenduda erinevate masinate ja keskkonnahooldustehnika tõhususes ning võrrelda erinevate mudelite tööomadusi.

Aasta tähtsaimalt proffide kokkusaamiselt leiab oma masinapargi täiendamiseks soodsaid terviklahendusi, samuti värskeimat infot valdkonna toodete ja teenuste kohta.

Veeoautode poole pealt on kohal Iveco, Man, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania, Sisu ja Volvo Trucks, ja kaubikutest Citroën, Mercedes-Benz, Peugeot, Toyota ja Volkswagen esitlevad messil oma uudiseid.

Esimest korda on messil proovirada ATV-d. Kohal on BRP ja Polaris. Proovisõite pakutakse nii täiskasvanutele kui lastele.

Maxpo toimub juba 18. korda. Osaleb üle 200 eksponendi. Eelmisel, 2017. aasta messil oli külastajaid üle 15 tuhande. eesti külastajaid oli hinnanguliselt ligi sada.

Messi osavõtjate ja programmiga saab tutvuda korraldajate kodulehe vahendusel, mis avaneb allolevalt lingilt.

Mess on avatud
N-R 5. ja 6. septembril kell 9 – 17
L 7. septembril kell 9 – 16

Hyvinkää lennuväli asub aadressil Lentokentäntie 50, 05820 Hyvinkää.

Juhised Hyvinkääle sõiduks leiab korraldaja kodulehelt https://maxpo.messukeskus.com/info/

Profexpo OÜ, Messukeskus Helsinki esindaja Eestis pakub soovijatele tasuta messipääsmeid. Pääsme hind kohapeal on 20 €.

Messil eksponeeritavad tootegrupid:
mullatöömasinad; tee- ja tänavaehitusmasinad ning hooldustehnika; spordiväljakute, puhke- ja haljasalade tehnika; majaehitusmasinad ja –seadmed; tööstuse lähitranspordi- ja veotehnika; munitsipaaltehnika masinad ja seadmed; masinate ja seadmete varustus; hoolduse töömaade varustus ja töökaitse; renditeenused; finantseerimine, kindlustused; erialaorganisatsioonid, koolitus, väljaanded.

Mess on mõeldud maaehituse ja keskkonnahoiu alal töötavatele töövõtjatele, ettevõtete juhtidele, ala professionaalidele omavalitsustes, professionaalidele erasektoris, ametnikele ja järelvalvetöötajatele omavalitsustes, kinnisvara haldajatele, alaga seotud ettevõte esindajateleotsustajatele, ekspertidele ja hindajatele, toodete ja teenuste kasutajatele.

Üritusel tutvustatakse ala proffidele uudistooteid ja pakutakse osalemisvõimalust kontaktfoorumil. Elamused on garanteeritud isegi masinaehitusproffidele! Messialal on väga palju suuri masinaid ja on tõesti, mida vaadata.

Kontaktinfo: Tiit Sarv tel 626 1347, e-post info@profexpo.ee

Lisainfo leiate siit »
»