PacTec Helsinki


Aeg: 11.03.2020 - 12.03.2020

Helsingi messikeskuses toimuvad 11.-12. märtsini erialamessid: pakendi ja pakkematerjalide mess PACTEC, toiduainetööstuse tehnoloogia mess FOODTEC, plastitööstuse mess PLASTEXPO NORDIC ja trükitööstuse mess SIGN, PRINT & PACK FINLAND 2020.

Neli messi hõlmavad kogu pakendiketi juhtimist planeerimisest tooraine kasutamiseni, kaaludest või seadmetest turundamiseni. Neli profiüritust samal ajal pakub ainulaadse võimaluse luua kliendi ja partneri suhteid ning ületades seejuures valdkondlikke piire.

PacTec toimub iga kahe aasta tagant. Eelmist messi aastal 2018 külastas üle 9000 erialakülastaja, sh üle paarisaja Eestist. Messi külastavad toidutööstuse tootmisjuhid, tootearendajad, uuringute spetsialistid.

PacTec erialamessi külastavad spetsialistid tulevad tutvuma pakendiala, pakkematerjalide ja hankijatega, pakkemasinate ja materjalikäsitlemise uute ideedega. Messil on laiaulatuslik programm: seminarid, esitlused, konkursid, mis kõik on külastajate poolt kõrgelt hinnatud. Info eksponentide, ja muu toimuva kohta leiate allolevalt lingilt.

PacTec katab järgmisi teemavaldkondi:  alltöövõtt, erialaorganisatsioonid ja meedia, masinad ja seadmed, kuluvahendid, kvaliteedikontroll, logistika, materjalid ja tootjad, muud teenused ja tooted, trükkimine, etiketid ja märgistamine, pakend, pakendi kujundus, pakendamismasinad pakkematerjalid, pakenditehnoloogia, teenused ja nõustamine, lepingulised teenused, inspekteerimise ja varundamise süsteemid, tarvikud, identifitseerimis- ja turvasüsteemid, keskkonnateenused.

Messil osalemine
Registreerimistasu 520 EUR
Pinna üür 118 EUR/m², nurgastendil 129 EUR/m²
Standardstendid alates 9m² – 1980 EUR.
Standardstendid sisaldavad pinna üüri, valgeid seinu, otsalauda, vaipa, pistikut 16A 230 V (3,6 kW), kohtvalgusteid, esialgset koristust.

Eesti ettevõtetele, kes on käibemaksukohustuslased, messiteenustele 24% Soome käibemaksu ei lisandu.

Osalemistingimused

Messid on avatud erialapublikule
K 11.03. kl 9-17 ja N 12.03. kl 9-16.

Profexpo OÜ, Helsingi Messikeskuse esindaja Eestis pakub soodsalt ühepäevaseid messikülastusreise, kolmapäeval, 11.03. Info avaldame jaanuari alguses.

Messile külastajate tasuta eelregistreerimine avatakse jaanuaris.

Info: 626 1347, e-post info@profexpo.ee

Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel kesklinnast. Sinna viivad trammid ja rongid Pasila peatusesse. Läänesadamast pääseb messile otse ilma ümberistumisteta trammiga nr 7.

Lisainfo leiate siit »