Tallinna Toidumessil on esmakordselt avatud smart zone ala

Järgmisel nädalal toimuva Tallinna Toidumessi raames on esmakordselt avatud spetsiaalne smart zone ala, kus tutvustatakse nutikaid tehnoloogilisi lahendusi nii firmasiseste protsesside efektiivistamiseks kui ka kliendimugavuse suurendamiseks.

“Oma innovaatilisi lahendusi tutvustavad erinevad kohalikud ettevõtted, kes suudavad toiduvaldkonnale olulisi süsteeme kiiremaks ja mugavamaks muuta,” selgitab  messi programmijuht Kennet Sarv. “Igal kasvaval organisatsioonil on vaja uute võimaluse ja rakendustega kursis olla ning messil avaneb selleks suurepärane võimalus.”

Telema tutvustab näiteks arvete haldamise tööriista eFlow, mille sisse on ehitatud virtuaalne assistent Robin ning Telia esitleb juba üha populaarsemaks muutuvat mobiilirakendust mTasku, mis viib kõik tarbija rahakotiga seotud toimingud nutitelefoni. Bevira on väljas uudse ärirobotiga, mis võimaldab luua automaatselt seoseid ettevõtte äriprotsesside vahel, Astro Baltics näitab nutikaid kassasüsteeme ning Gigpanel esitleb mugavat töötajate palkamise platvormi hotellidele, restoranidele ja catering’idele.

Järjekorras 27. korda toimuval toidumessil osaleb ligi 200 ettevõtet ja väljapanekuga tutvuma oodatakse enam kui 7000 toiduala liidrit, otsustajat ja ala uustulnukat. Tallinna Toidumess on suunatud vaid ärikülastajatele, toiduala spetsialistidele. Profexpo Oü on toidumesside korraldaja aastast 1993.