Rahvusvaheliselt menuka avokaadorestorani looja esineb Tallinnas

Neljapäeval esineb Tallinna Toidumessi raames toimuval seminaril Ron Simpson, kes lõi mõned aastad tagasi koos kaasasutajaga unikaalse avokaadorestorani. Lühikese ajaga on toidukohast kujunenud edukas frantsiis ning elustiilibränd, mis lööb laineid üle kogu maailma.

“Kui otsustasime Amsterdamis avada monorestorani, siis tahtsime pakkuda roogi, mis oleksid maitsvad, ilusad, tervislikud, värvikad ja põnevad,” selgitab Simpson. “Soovisime leida toorainet, millega saab valmistada magusaid, soolaseid, sooje, külmi, grillitud, pudrustatud, lõigutud ja purustatud roogi – avokaado võimaldab seda kõike.”

Seni avatud The Avocado Show toidukohad Amsterdamis ja Brüsselis naudivad suurt publikumenu, mille tõestuseks on pikad järjekorrad ning fännihordid sotsiaalmeedias. Simpson ise nendib, et usub lahedatesse lugudesse ja kontseptsioonidesse turunduses rohkem kui toidu otsesesse reklaamimisse.

Ron Simpson esineb Tallinna Toidumessi HoReCa seminaril neljapäeval, 24. oktoobril kell 10.00 ning räägib enda kogemusest eduka toidukontseptsiooni loomisel. Ettekanne toimub inglise keeles ning vajalik on eelregistreerimine – https://www.profexpo.ee/foodfair/programm/horeca-seminar/ Seminaril astuvad ülesse ka restorani Ore peakokk Silver Saa, restorani Fotografiska juhataja Marika Tikas ning Eesti Turismifirmade Liidu asepresident ja Via Hansa Eesti tegevjuht Külli Karing.

Loominguline sariettevõtja Ron Simpson (35) on loonud ja müünud idufirmasid eri tegevusaladel turundusest muusikani, üritustest moeni. Mehe tipptasemel visioon turundusest ja brändingust ning oskus mõista demograafilisi trende on teinud temast kiiresti asendamatu asjatundja selliste rahvusvaheliste brändide jaoks nagu Red Bull, Nike, Bacardi, Logitech, ID&T, Moët & Chandon, Sony jpm.

 23.-25. oktoobrini Eesti Näituste messikeskuses toimuval toidumessil osaleb ligi 200 ettevõtet ja väljapanekuga tutvuma oodatakse enam kui 7000 toiduala liidrit, otsustajat ja ala uustulnukat. Tallinna Toidumess on suunatud vaid ärikülastajatele, toiduala spetsialistidele. Profexpo OÜ on toidumesside korraldaja aastast 1993.