Exhibitors

KADARBIKU KÖÖGIVILI OÜ

Company name KADARBIKU KÖÖGIVILI OÜ
Address

Mõisa tee 13
76402 Saue

Country EST
General phone +372 671 7811
E-mail info@kadarbiku.ee
Web page http://www.kadarbiku.ee/
Hall, stand no. C-306
Category:
9. Fruit and vegetables, fresh, dried, tinned
18. Non-alcoholic beverages, juices

Kadarbiku talu asub Tallinna lähedal Ääsmäel. Tegu on pereettevõttega, milles on tegevad kolm põlvkonda.

Igal aastal on talu laienenud nii kasvatamise, kui tootevaliku poolest. Kadarbiku talu on spetsialiseerunud köögivilja kasvatamisele ja töötlemisele. Oma põllumaad on meil 180 ha, kasutatavat maad 500 ha, kus kasvatame porgandit, kapsast, peeti ning erinevaid suvekultuure. Alates 2013 aastast kasvatame ka vilja oma põldudel.

Aasta ringi töötab talus umbes 70 inimest, lisaks hooajatöölised. Aastas toodame 10 000 tonni köögi- ja aedvilja, sellest läheb müügiks 6000 tonni aedvilja, 4000 tonni töötleme Ääsmäe tootmiskompleksis mahladeks ja köögiviljasegudeks, lisaks hapendame ka kapsast.

Laiema tuntuse on Kadarbiku saavutanud oma köögiviljamahlade ja smuutidega. Aastas toodame üle miljoni liitri mahla nii omakasvatatud köögiviljadest kui ka imporditud puuviljasegudest. Kõik mahlad on valmistatud värskelt pressitud puu- ja köögiviljadest ning vaid õrnalt pastöriseeritud, et säiliksid kõik kasulikud vitamiinid. Kadarbiku mahladele pole lisatud mingeid säilitus-, värv- ega magusaineid.

Kadarbiku paneb suurt rõhku innovaatilisusele. Oleme eesti turule toonud mitmeid uusi tooteid –  smuutid, beebiporgandi, köögiviljamahlad.