Head toiduvaldkonna tegijad

Me kogeme seninägematut ülemaailmset olukorda, kus COVID-19 pandeemia on mõjutamas kõiki eluvaldkondi ning kogu elanikkonda. Loodame, et teie ja teie kolleegid ning lähedased on viirusest puutumatuna püsinud.

Oleme toidumessidel kohtunud piisavalt pika ajaloo jooksul ja läbinud seejuures ka erinevaid kriisiperioode. Trotsides raskusi, oleme väljendanud optimismi ning tahet ja oskust rasketest olukordadest välja tulla. Nii vaatame tulevikku teatud lootusega ega ole katkenud ka Tallinn FoodFesti ettevalmistused. Jälgime nii Eestis kui mujal maailmas toimuvat.

FoodFestil soovime näidata oma imetlust ja tänu kogu toidutootmise väärtusahelas tehtavale. Üheskoos tehtud jõupingutused ja jätkuv tegevus elanikkonna varustamiseks on tähelepanuvääriv. Tunnustame nii tootjaid, kes ei ole katkestanud tootmist kui ka müüjaid, kes tegutsesid kiiresti, reageerides nõudluse suurenemisele, tugevdades seejuures tööohutust ja hügieenimeetmeid.

Toidumess Tallinn FoodFest 2020

29.–31. oktoobril toob toidumess Tallinn FoodFest Eesti Näituste messikeskusesse Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ja valdkonnaga seotud alade esindajad ning kui olud lubavad, siis ka toiduala profid lähinaabrite juurest.

Kaks esimest messipäeva on üritus avatud vaid ärikülastajatele. Laupäeval, 31. oktoobril on messile oodatud ka toidusõbrad. Profilt profile programmis on traditsioonilised erialaliitude teabepäevad, tootekonkursid, toodete hindamised ning kutsealakonkursid. Tippesinejatega seminarid toovad kuulajateni päevakohast teavet, suundumusi ning kogemusi nii Eestist kui mujalt maailmast.

 

 

 

Tunnustame hotellide, restoranide, kõigi toitlustajate ohverdusi, mida neil on tulnud teha oma ettevõtete ajutise sulgemise näol –  äärmuslik, kuid vajalik meede, et peatada viiruse levik. Me usume, et kui kõige raskemad päevad on möödas, saavad sektori ettevõtted taaskäivitada oma tegevuse ja lülituda majandusellu.

Luues toidumessil Tallinn FoodFest erialainimeste kohtumispaiga, toetame ja innustame toiduvaldkonda tervikuna, anname oma panuse Eesti tarbijatele turvalise ning kvaliteetse toidulaua kindlustamisel.

Tallinn FoodFest korraldusmeeskond jätkab ettevalmistusi eesmärgiga luua valdkonna ettevõtetele asjalik ja tegus kohtumispaik ning üheskoos edasi liikuda.

 

 

 

 

 

Lisaks toidutootjatele ja maaletoojatele on messile oodatud uuenduslikke ja inspireerivaid lahendusi pakkuvad seadmete, sisustuse, tehnika ja tehnoloogiettevõtted. Messikülastaja leiab eest uudseid pakendilahendusi, suurköögitehnikat või nutikaid IT-lahendusi.

Toidumess on läbi oma 28-aastase ajaloo peegeldanud ehedalt meie toidukultuuri arengut, loonud paljudele võimaluse turul kohta leida ja silma paista. Messilt leiab nii tuntud tegijate innovaatilisi tootearendust kui ka alustajate nutikust. Toidumessil käinud külastajatest 90% soovitab ka oma kolleegidel kohale tulla!

Tule ja osale Tallinn FoodFestil!

7040 ärikülastajat 198 eksponenti 2400 15 erialaüritust 21h äri