Educa 2021 – Virtuaalne

29.01.2021 - 30.01.2021

Helsingi messikeskuse 26. korda toimuv EDUCA on Soome suurim haridus- ja kasvatusvaldkonna erialamess. Mess on orienteeritud haridusala kõikidele tasemetele: kõrg-, eri- ja tavakoolid, samuti koolieelsed lasteasutused. EDUCA kajastab hariduseelu ja õpetamise uusimaid arenguid. Messil eksponeeritakse kõige värskemaid õpikuid, õppematerjale ja -vahendeid, IT-lahendusi, kooliinventari ning valdkonnale olulisi teenuseid. EDUCA on muutumas enam rahvusvaheliseks, pakkudes harudusalaseid teenuseid Soomest väljaspoolegi.

2019. aastal oli messil 323 eksponenti ja külastajaid üle 18 000. Eestist on viimastel aastatel olnud üle 300 külastaja – sh koolijuhid, õpetajad, lasteaiatöötajad ja muud haridusala asjatundjad.

Seekord toimub mess virtuaalsena. Põhjamaade juhtiv sündmus Educa hariduse ja koolituse valdkonnas kestab kuni 2022. aasta jaanuarini. 2021. aasta jaanuaris toimub Educa Online üritus, mis viib ellu nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi programme.

Tooted ja teenused messil

Koolitusteenused, õppematerjalid, ajakirjad, õppevahendid, IT ja digitaalsed õppevahendid ja tarkvara, audio-visuaalsed seadmed, mööbel, sisustus, sport, tervis, muusika, loodus ja keskkond, personali värbamine, alaga seotud organisatsioonid ja asutused.

Teemaalad ja programm

Üksikasjalik programm avaldatakse hiljem.

Sihtgrupid

Mess on mõeldud aineõpetajatele, erialaõpetajatele ehk kogu õpetajaskonnale, direktoritele, lasteaedade õpetajatele. Messile on oodatud ka kohalike omavalitsuste ja hariduse korraldamisega seotud külastajad.

Eksponendile

Virtuaalse eksponendi osalemistasude tasemed:
Virtuaalne stend 520 € + km
Pronks 2900 € + km
Hõbe 4400 € + km
Kuld 6200 € + km

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu

Educa messi osavõtutingimused ja virtuaalsete stendide tasemete täpsem info on korraldajate kodulehel.

Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Ürituse koduleht »