GoExpo Horse 2021

12.03.2021 - 14.03.2021

Uue nime all toimub nüüd GoExpo Horse 2020.
See on üritus, mis toob kokku hobusehuvilised, nii harrastajad kui ka professionaalid. Messilt saab külastaja valdkonna värskeima teabe ning alaga seotud tooteid ja teenuseid.

Kõigile hobusõpradele mõeldud GoExpo Horse tutvustab hobuste ja ratsapordiga seonduvaid tooteid ja teenuseid: spetskaupluseid, talle, ühinguid, valdkonna jaekaupmehi, importijaid, perioodikat ja kirjandust. Messilt saab uusimat teavet hobuste kasvatamise, toitmise ja hooldamise kohta. Üritus pakub võimalust kohtuda teiste hobuhuviliste ja valdkonna professionaalidega. Programmi lühiülevaate leiate allolevast.

Messil on väljas palju tarvikute müüjaid, kes pakuvad soodushinnaga tooteid.

Ratsutamisvõistlustel on kujunemas Eesti-Soome maavõistlus. Loe lähemalt allolevast pressiteates – lühidalt programmist.

Eesti raskeveohobuseid tutvustava programmi leiate siit.

GoExpo Horse toimub Helsingi messikeskuses veebruari nädalalõpul 28.2.-1.3. Samal ajal ja sama piletiga toimub ka Soome suurim liikumis- ja välispordisündmus GoExpo, kuhu kuulub kuus liikumis- ja vaba aja sündmust: Jalgratas, Golf, Outdoor, Ball Sports ja fotograafialane Pilt & heli.

Messi lahtiolekuajad:
R 28.2. kell 12-20
L 29.2. kell 10-19
P 1.3. kell 10-17

Kõik samal ajal toimuvad messid on avatud külastamiseks ühe ja sama piletiga.

Messipileti hinnad Helsingis: täiskasvanud 19 EUR, lapsed (7-15 aastat), õpilased, pensionärid 12 EUR. Perepilet (2 täiskasvanut ja lapsed alla 16 aasta) 41 EUR.

Profexpo OÜ, Messukeskus Helsinki esindaja Eestis, pakub sooduspääsmeid – 10 eurot tk.

Profexpo OÜ pakub ühepäevaseid messikülastusreise ja müüb ka laevapileteid.

Profexpo OÜ – Messukeskus Helsinki esindaja Eestis Ahtri 12-209, Tallinn.
Lisainfo: 626 1347, info@profexpo.ee

Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus. Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.

Ürituse koduleht »
Lühidalt programmist »