Kongressimess Meetings & Events

10.04.2024 - 11.04.2024

Kongressimess Meetings & Events toob kokku ürituste korraldajad ja üritustele erinevate teenuste pakkujad. Programm kajastab üritustööstuse hetkeolukorda, trende ja arengusuundi, pakkudes enam kui 20 ettekannet valdkonna asjatundjatelt.

Varem Kongressimessut nime all korraldatud mess toimub juba 24. korda ja on Soomes kogu sektorit ühendav sündmus. Teenused, mida osaleja pakuvad on suunatud nii väikestele tiimi-koosviibimistele, koolitustele jms kuni suurte rahvusvaheliste konverentide, kongressideni välja. Kohal on spetsiaalse tarkvara pakkujad, ürituste läbiviimiseks sobivad ja väga eriilmelised kohad, lennu- ja laevafirmad, kes toovad osalejad kohale, ärikingituste pakkujad jm.

Messil osaleb üle 150 üritussektori ettevõtte, kes esitlevad oma tooteid ja lahendusi üritusi korraldavatele professionaalsetele külastajatele. Üritusele oodatakse paari tuhandet messikülastajat.

Lisaks mitmekülgsetele osalejate stendidele saavad messikülastajad nautida huvitavat programmi – valdavalt soomekeelset. Pakutakse ajakohast, oskusi tugevdavat infot nt ürituste trendid, kõnepidamise ja emotsioonide olulisus, kehakeel, tehnoloogia, turundus ja sotsiaalmeedia osa ürituse korraldamisel. Neljapäeval 23.3. on külalisesinejaks ka Soome välisminister Pekka Haavisto.

Messil osalejad ja programmi leiab SIIT. Eestit esindab messil Visit Estonia & Estonian Convention Bureau.

Mess on avatud: K-N 10.-11.4 kl 9:30-16:30.

Messile on oodatud valdkonnaga seotud erialakülastajad. Registreerimine toimub SIIT.

Info transpordi kohta Helsingi Messikeskusesse: soomekeelne ja ingliskeelne.

Ürituse koduleht »