Vene 21 Båt – Virtuaalne

12.02.2021 - 21.02.2021

Messi Helsinki Vene 21 Båt on edasilükatud aastasse 2022. Otsust mõjutas paadimessi pikk ettevalmistusaeg ja kulustruktuur, samuti pikendatud piirangutega periood. Sellegipoolest on järgmise aasta veebruaris paadid ja kõik paadiga seonduv saadaval uuel Vene 21 Båt veebiüritusel.

Otsus kolida mess järgmisesse aastasse polnud kerge, kuid antud olukorras oli see kindlasti õige. Usume, et paadimessi ustavad külastajad leiavad uue veebiürituse veebruaris.

Järgmise aasta veebruaris on uued paadid, lisaseadmed ja varustus saadaval veebiüritusel Vene 21 Båt. Veebisündmus pakub olulist sisu, lisab väärtust ja võimaldab külastajatel ja ettevõtetel virtuaalselt kohtuda. Rohkem infot Vene 21 Båt paadimessist veebis nii kiiresti kui võimalik! Paat Båt online toimub 12. – 21. veebruaril 2021.

26.11.2020

***

Helsingi paadimess Vene 21 Båt on tõeline veesõidukitealane suursündmus. Korraldajate hinnangul on tegu Põhja-Euroopa  suurima mere-teemalise messiga. Paadimess toimub Helsingis juba 52. korda.

Põhja-Euroopa suurim paadivaldkonna üritus tahab viia paadisõidu ja veeharrastused lastele ja nooretele lähemale. Messikorraldajad usuvad, et seal süttib paadisõiduharrastuse säde.

Korraldajad on loobunud ärikülastajate päevast ja messile pääseb iga soovija juba avapäevast.

Põhja-Euroopa suurim veesõidukite mess pakub traditsiooniliste paatide-jahtide kõrval aastast aastasse järjest rohkem huviväärset ka kalastajatele ja mitmesuguste veeharrastustega tegelejatele. Paadimess on Helsingi messikeskuse suurim üritus, mis täidab kõik seitse halli. Miks on paadimess nii populaarne? Hinnanguliselt on Soomes kasutuses üle 800 000 veesõiduki. Pooled elanikest kasutavad aastas ühel või teisel moel veesõidukit. See toob igal aasta messile suure arvu külastajaid. Helsingi paadimess on Eestiski tuntud. Külastajaid käib igal aastal ligi 100. 

Messil on väljas üle 500 erineva veesõiduki. Lisaks paatidele, kaatritele, jahtidele on messil väljas erinevad vee-elamusi pakkuvad teenused ning tooted. Esindatud on kõik vajalik: varustus, veespordi temaatika ja sadamaäärne elu tervikuna. Kalastusala on järjest laienenud.

Tooted ja teenused messil

Purjepaadid, mootorpaadid, puupaadid, muud paadid,  mootorid, laeva-elektroonika ja navigatsioon, purjed ja mastid, paadi varustus ja tarvikud, paadiehitus ja hooldus, sisustus ja interjöör, elektri-, kütte- ja sanitaartehnika, tuletõrje-, ohutuse ja päästetehnika, paadi köök, riided ja jalatsid, sillad, haagised, kalapüük, sukeldumine, sõudmine, alaga seotud teenused.

Teemaalad ja programm

Programmi ja messil osalejatega saab jaanuarikuust tutvuda korraldajate kodulehel.

Edasi loe siit.

Sihtgrupid

Paadimess pakub uudistamist nii meestele kui naistele, nii kaluritele kui purjetajatele.

Eksponendile

Vene 21 Båt messi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu

Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

E-R 10.2–14.2 kell 11–19
L-P 15.–16.02 kell 10–18 

Pääsmed:

Täiskasvanud 19 EUR; lapsed (7-15 a), pensionärid, õpilased 12 EUR; perepääse (kuni 2 täiskasvanut ja max 3 last vanuses 7-15 aastat) 41 EUR. Alla 7-aastased tasuta. Alla 7-aastased pääsevad messile vaid koos täiskasvanuga.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.

Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »