PacTec Helsinki

18.05.2022 - 19.05.2022

Helsingi messikeskuses toimuvad 18.-19. maini erialamessid: pakendi ja pakkematerjalide mess PACTEC, toiduainetööstuse tehnoloogia mess FOODTEC, plastitööstuse mess PLASTEXPO NORDIC ja trükitööstuse mess SIGN, PRINT & PACK FINLAND 2022. Samaaegselt, 18.-20. mail, toimub Soome suurim toiduvaldkonna erialamess GASTRO HELSINKI.

Neli messi hõlmavad kogu pakendiketi juhtimist planeerimisest tooraine kasutamiseni, kaaludest või seadmetest turundamiseni. Neli profiüritust samal ajal pakuvad hea võimaluse luua kliendi- ja partnersuhteid valdkonnaüleselt..

Eelmine kord 2020. aastal jäid messid just Covid-19 pandeemia algusesse. Sestap olid ka külastajate arvud tagasihoidlikud. Täna on messi korraldaja optimistlik ning ettevalmistused on käivitunud täimahus.

PacTec toimub iga kahe aasta tagant. Eelmist messil osales üle 100 eksponendi, külastajaid käis ligi 3000. Mess on ka Eestis populaarne ja külastajaid käib paarisaja ringis – toidutööstuse tootmisjuhid, tootearendajad, uuringute spetsialistid.

PacTec messi külastavad spetsialistid tulevad tutvuma pakendiala, pakkematerjalide ja hankijatega, pakkemasinate ja materjalikäsitlemise uute ideedega. Messil on laiaulatuslik programm: seminarid, esitlused, konkursid, mis kõik on külastajate poolt kõrgelt hinnatud. Info eksponentide ja muu toimuva kohta leiate allolevalt lingilt.

PacTec katab järgmisi teemavaldkondi:  alltöövõtt, erialaorganisatsioonid ja meedia, masinad ja seadmed, kuluvahendid, kvaliteedikontroll, logistika, materjalid ja tootjad, muud teenused ja tooted, trükkimine, etiketid ja märgistamine, pakend, pakendi kujundus, pakendamismasinad pakkematerjalid, pakenditehnoloogia, teenused ja nõustamine, lepingulised teenused, inspekteerimise ja varundamise süsteemid, tarvikud, identifitseerimis- ja turvasüsteemid, keskkonnateenused.

Messil osalemine
Registreerimistasu 550 EUR
Pinna üür 130 EUR/m²
Standardstendid alates 6 m² – 1458 EUR.
Standardstendid sisaldavad pinna üüri, valgeid seinu, otsalauda, vaipa, pistikut 16A 230 V (3,6 kW), kohtvalgusteid, esialgset koristust.

Eesti ettevõtetele, kes on käibemaksukohustuslased, messiteenustele 24% Soome käibemaksu ei lisandu.

Messid on avatud erialapublikule
K 18.05. kl 9-17 ja N 19.05. kl 9-17.

Info eksponentidele: Tiit Sarv, 626 1347, e-post info@profexpo.ee

Transport messile: messikeskus asub umbes 3 km kaugusel kesklinnast. Sinna viivad trammid ja rongid Pasila peatusesse. Läänesadamast pääseb messile otse ilma ümberistumisteta trammiga nr 7.

Ürituse koduleht »