Autoteenindus 2023

28.04.2023 - 29.04.2023

Autoteeninduse mess on auto müügijärgse teeninduse ja hoolduse mess. Omataoliste hulgas on üritus tuntud kogu Skandinaavias. Mess on mõeldud spetsialistidele, kutsekoolidele jt autoala asjatundjatele. Messil osales 2018. aastal oma väljapanekuga 74 firmat, nende seas autoremonditöökojad, autovärvipoed, bensiinijaamad, kereremonditöökojad, varuosade kauplused ning valdkonna haridusasutused ja ühendused. Külastajaid käis ligi kuus tuhat, sh Eestist ligi poolsada.

Messil on võimalik vaadata töödemonstratsioone ja uudistoodete esitlusi.

Üritusel arutatakse palju põletavaid valdkonda puudutavaid teemasid. Avaldatakse huvitavaid ajaveebi postitusi tööstuse ja tööstuse tuleviku kohta.

Tooted ja teenused messil

Uusim sisseseade, tööriistad ja tehnoloogia autode värvimiseks, remondiks ja tehniliseks teenindamiseks, roostetõrjeks, pesemiseks ja puhastamisega seotud tooted ja teenused. Esindatud on terved teeninduskompleksid. Autode tagavaraosad ja tarvikud, infotehnoloogia ja juhtimispuldid ning seadmed, turvasüsteemid. Rehvid ja kõik sinna juurde kuuluv. Samuti töörõivad, tööohutus ja keskkonnakaitse. Stendidel on võimalik näha töötavaid seadmeid ja sisustust.

Sihtgrupid

Mess on suunatud autoala ettevõtetele: remondi ja teeninduse firmadele, varuosade müüjatele, ametikoolidele ja muudele ala ettevõtetele.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 650 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 440 €
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 6–10 m² – 219 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Messi Autoteenindus osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:
R 28.4 kl 9-18
L 29.4. kl 9-18

Pääsmed:
Valdkonna asjatundjad ja üliõpilased pääsevad messile tasuta registreerudes eelnevalt külastajaks korraldaja kodulehel või ürituse ajal sissepääsu juures. Sissepääsutasu ilma registreerimiseta on 30 €.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7 ja 9. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt transpordist: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »