Messukeskus Helsinki – on professionaalne ja rahvusvaheliselt tunnustatud messide korraldaja. Omades ligi saja-aastast ajalugu on Messikeskus nii messikorraldajana kui ka konverentsi- ja üritusteenustepakkujana toeks ärielule Soomes.

Laiaulatuslikud messid, kongressid, konverentsid, banketid jms toovad Messikeskusesse igal aastal üle miljoni külastaja. Kogemused ja professionaalne meeskond lubavad pakkuda kõrget teenuste kvaliteeti ning klientide nõudmistele vastavat ürituste läbiviimist.

Soome suurim multifunktsionaalne Messikeskus pakub:

  • 58 000 m² pinda ürituste korraldamiseks
  • 7 näitustehalli
  • 40 konverentsi- ja nõupidamisteruumi ( nõupidamiste jaoks mahutab 8-100 ning konverentside jaoks 1200 osalejat)
  • Amfi-Hall mahutab 4400 külastajat
  • 21 kohvikut ja restorani
  • 4600 parkimiskohta
  • 200 professionaali, kes abistavad

Keskuse vahetus läheduses paiknev Holiday Inn Helsinki hotell kindlustab aga külastajatele ja eksponentidele mugavuse ning aegasäästva üritustel osalemise.
Lisainfo Messikeskuse kohta leiate siit.

Transport Messikeskusesse: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

 Messukeskus – Soome suurim ürituste toimumispaik
75 messi, 2000 koosolekut / kongressi
9400 ärikülastajat
1 200 000 külastajat
aastas

Mess on kohtumismeedia

Tahame pakkuda võimaluse kohtumisteks ja elamusteks. Viime kokku ettevõtteid ja kliente, elamusi ja inimesi, asjatundjaid ja inspiratsiooniotsijaid, oskajaid ja õppijaid. Pakume võimalusi kohtumisteks Soome suurimas sündmustemajas – Helsingi messikeskuses. Korraldame ise messe ja muid üritusi ning pakume klientidegi käsutusse oma mitmekülgseid ruume ja tehnilisi lahendusi.

Miks?

Usume, et inimesel on vajadus kohtuda teiste inimestega, hämmastuda, kogeda kõike uut, olla uudishimulik, mõjutada ja olla mõjutatud, hankida vajaminevaid asju ja otsida elamusi. Silmast silma kohtumised on tõendatult kõige tulemuslikum vastastikuse mõjutamise vorm.