easyFairs® Fastfood & Café & Restaurant

13.10.2021 - 14.10.2021

FASTFOOD & CAFE & RESTAURANT on toitlustusele ja toidutootjatele ning kaubandusele suunatud erialamess. Tegu on ühe Soome suurima toitlustusvaldkonna messiga. 2017. aastal külastas messi rohkem kui 13 tuhat külastajat. Eestiski on mess tuntud ja külastajaid käib ligi 300.

Tooted ja teenused messil

Messi ekspositsiooni kuuluvad tooterühmad ja valdkonnad on järgmised: toit, joogid, pakend ja pakkeseadmed, automaadid ja  dispenserid, interjöör ja sisekujundus, lauakatte vahendid, köögiseadmed ja vahendid, pagar ja kondiiter, tööriided, hügieen ja puhastus, jäätmekäitlus, turvavarustus, tarkvaralahendused.

Teemaalad ja programm

Korraldajad on programmis pakkunud välja mitmeid huvitavaid ettekandeid. Messil toimuvad võistlused Soome pitsameister, Soome burgermeiste ja eraldi võistlused taimetoidu kokkadele.

Sihtgrupid

Külastama oodatakse kiirtoidukettide, kohvikute ja restoranide juhatajaid, omanikke, ostujuhte ja kioskite, bensiinijaamade ning jaemüügikettide ostujuhte, kokki, tootearendajaid, dietolooge ja toitumisspetsialiste. Infot osalejate, programmi ja tasuta seminaride kohta saab korraldajate kodulehelt alloleva lingi kaudu. Sissepääs erialaspetsialistidele alates 18. eluaastast. Messile ei oodata õpilasi.

Eksponendile

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu

Osavõtuinfo on korraldajate kodulehel.

Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

K 13.10 kell 9–18
N 14.10 kell 10–17

Pääsmed:

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.

Täpsemalt transpordist: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »