MAXPO 2021

02.09.2021 - 04.09.2021

MAXPO on maaehituse, teedeehituse ja keskkonnahoolduse masinate erialamess, mis toob kokku valdkonna otsustajaid ja tegijaid nii Soomest kui lähinaabrusest. 19. korda toimuval MAXPO messil antakse ulatuslik ülevaade erinevatest pinnasetöötlus-, keskkonnahooldus-, tee- ja majaehitusmasinatest. Väljapandud tootegruppidesse kuuluvad ka eri masinate varustus ja tarvikud, hooldusseadmed ning muud kogu käsitletava ehitusharu tooted ja teenused.

Ekspositsiooni põhiosa paikneb vabas õhus, tänu millele on seal võimalik jälgida masinate mitmekülgseid töödemonstratsioone ning neid katsetada ja omavahel võrrelda.

Eelmisel, 2019. aasta messil käis ligi 15 tuhat erialakülastajat, osales 263 eksponenti.

Tooted ja teenused messil

Maaehitusmasinad, mullatöömasinad, kaevandamis- ja purustusseadmed, tee-ja tänavaehitusmasinad ning hooldustehnika, spordiväljakute, puhke- ja haljasalade tehnika, majaehitusmasinad ja -seadmed, maakaitseseadmed, tööstuse lähitranspordi- ja veotehnika, munitsipaaltehnika masinad ja seadmed, masinate ja seadmete varustus ning hooldus, töömaade varustus ja töökaitse, mõõtetehnika, vee-ehituse masinad ja seadmed, muud tooted ja teenused.

Teemaalad ja programm

Info MAXPO osalejate ja programmi kohta on korraldajate veebilehel – https://maxpo.messukeskus.com/. Lisaks ekspositsioonile on messil 2.9. eriprogramm õpilastele, kus tutvustatakse eriala ning ettevõtteid tulevastele töötegijatele.

Sihtgrupid

Messikülastajate peamised tegevusvaldkonnad olid tsiviilehitus, transpordisektor, masinate varuosade müük, avaliku sektori teekorrashoiu ja ehituse eest vastutajad, põllumajandus. Lisaks esindasid külastajad majandusharusid nagu metsandus, keskkonnakorraldus, kinnisvara haldamine, kaevandamine ja karjääride kaevandamine, tsiviilehitus, rent ja liising, info- ja sidetehnoloogia, lammutamine ja ringlussevõtt, energeetika ja teised.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 370 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 370 €
Puhta pinna rent välialal alates 9-300 m² – 25 €/m² kuni 3001 m² – 6 €/m
Puhta pinna rent sisealal alates 9 m² – 73 €/m²
Standardstendi rent alates 9-10 m² – 165 €/m² kuni 40-50 m² – 111 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu

Maxpo messi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.

Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

N–R 2.–3.09 kell 9–17
L 4.09 kell 9–16

Pääsmed:

Messile pääseb kutse või piletiga

Piletid Helsingi messikeskuses: 20 €. Kuni 15-aastased lapsed täiskasvanuga koos tasuta.

Transport Messikeskusesse ja Hyvinkää lennuväljale:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.

Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Hyvinkää lennuväli asub 50 km Helsingist, aadressil Lentokentäntie 50, 05820 Hyvinkää. Parkimine messil on tasuta. Juhised kohalesõiduks leiab korraldaja kodulehelt.

Kontaktinfo: Tiit Sarv tel 626 1347, e-post info@profexpo.ee

Ürituse koduleht »
»