Studia 2023

28.11.2023 - 29.11.2023

Studia on Soomes tuntuim ja suurim õppe- ja karjääriüritus ja oma sektoris kõrgkoolidest parimat ülevaadet pakkuv mess. Kui karjäärivalik paneb muretsema, aitab Studia. Üritus annab vastuse küsimusele, mida õppida nii pärast keskkooli kui ka muudes eluetappides. Väljapanekul on ka palju täiskasvanuhariduse võimalusi. Üritus hõlmab kümneid erinevaid koole ja haridusasutusi üle Soome. Kas sa unistad välismaal õppimisest? Kas plaanite aastat vahetusõpilasena või soovite kogu kraadi omandada välismaal? Studia messil saate tutvuda kümnete erinevate haridusasutustega mitmest erinevast riigist. Või oleks keelekursus teile ikkagi parem variant? Kas olete huvitatud karjäärimuutusest? Studia pakub ka palju häid võimalusi täiskasvanud tudengitele.

Tooted ja teenused messil

Õppekohad, kõrgkoolid, ülikoolid, kutsekoolid, õppevalikud, karjäärivalikud, keelekursused

Teemaalad ja programm

OPOKLINIKKA – Kogu ürituse vältel on külastajate teenistuses Opoklinikka ja õppenõustajad erinevatest Opoklinika koolidest.

INNOVATSIOONI ALA – Innovatsioonivaldkond tutvustab õppetöö osana erinevates haridusasutustes rakendatavaid ühisprojekte, mille tulemuseks on innovatsioon. Mõnda uuendust kasutatakse juba laiemalt ja mõne eesmärk on ka maailma vallutamine.

KOHVIK OPO – värskendada, kohtuda kolleegidega, nautida suupisteid ja kuulda midagi uut saab kohvikus Opo

Sihtgrupid

Keskkooli- ning gümnaasiumilõpetajatele, koolidirektoritele, õpetajatele, õppe- ja karjäärinõustajatele, õpihimulistele täiskasvanutele.

Eksponendile

Studia messi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

T 28.11 kell 9:00–17:00
K 29.11 kell 9:00–17:00

Pääsmed:

Soodsaid messipääsmeid saab soetada Messikeskuse e-poest.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt transpordist: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »