Meditsiiniõdede päevad – Virtuaalne

11.10.2021 - 12.10.2021

Virtuaalsed meditsiiniõdede päevad on kavandatud toimuma 11.-12. oktoobris.
Meditsiiniõdede päevad on aastakümneid toimunud iga-aastane õenduse tippüritus.
– Meil ​​on hea meel, et pärast aastat pausi saavad õed lõpuks sel sügisel koguneda oma ala üritusele, ütleb Soome Meditsiiniõdede Liidu president Nina Hahtela.
Virtuaalsete meditsiiniõdede päevade programm saab olema mitmekesine ja väga aktuaalne. Virtuaalset sündmust saab hõlpsasti jälgida kogu Soomest ja kava järgi on võimalik paindlikult naasta esinemistele.
– Tervitame soojalt õendusala spetsialiste oktoobris toimuval virtuaalsel üritusel, ütleb Messikeskuse ärijuht Lumia Ankkuri, kes vastutab meditsiiniõe päevade eest.
Meditsiiniõdede päevad on iga-aastane suurim õendusalane koolitusüritus. Meditsiiniõdede liit ja Messikeskus korraldavad üritust ühiselt. 

2022. aasta Meditsiiniõdede päevad toimuvad Messikeskuses füüsilise üritusena 23.-24. Märtsil 2022.

22.03.2021

***

Soome Õdede Liidu ja Soome Messide koostöös toimub igal aastal õenduse olulisim sündmus Soomes – õdede päevad Helsingi messikeskuses. Ürituse sisuks on loenguprogramm ja näitus. Näituse- ja demoala on õenduse igapäevaeluga seotud praktiliselt ning lava mitmekesine programm inspireerib ja toob uusi vaatenurki nii töö- kui ka igapäevaellu. Kõige professionaalsemat kasu saate, kui lunastate loengutele sissepääsupileti. NB! Loengud on soome keeles. Sel aastal sisaldab piletihind ka lõunasööki. Tere tulemast oma oskusi värskendama, uut teavet saama ja kolleegidega kohtuma!

Tooted ja teenused messil

Täiendkoolitus ja professionaalsed teadmised, värbamine, tarkvara ja tehnoloogia uudised, tooted ja varustus, rahulolu, muud tooted ja teenused.

Teemaalad ja programm

Messiala:

Elustamise QCPR võistlus – saab panna proovile oma elustamisoskusi, stend 3d1. Võistlus mahutab korraga kuus osalejat ja määravaks pole kiirus, vaid kvaliteetne elustamisvõime. Peamised mõõdetavad väärtused on: õige rõhusügavus, õige tihenduskiirus, rinna täielik vabastamine, survepausi kestus.

Allergia, naha ja astmaliit 3e28 – Kas oskate kasutada adrenaliini süstijat? Tule pane oma oskused proovile.

Vr4Healthcare 3d30 – Meie osakonnas saate testida, kuidas virtuaalreaalsus sobib õendusoskuste koolitamiseks ja simulatsioonikoolituseks. Tulge, kogege ja üllatuge.

Harvaesinevate haiguste võrk 3g31 – Osale haruldasel viktoriinil! Meie näituseboksis võite kohtuda ka kogenud ekspertidega, kes räägivad haruldase haigusega igapäevaelust.

Beckton Dickinson Finland Oy 3e8 – Tere tulemast BD diabeeditoodetesse! Tulge proovima tervishoiutöötajate poolt insuliini süstimisel kasutatavaid ohutusvahendeid, et vältida nõelavigastusi.

Berner Oy 1b11 – Meie osakonnast leiate desinfitseerimis- ja kaitselahendusi professionaalidele ning tutvute uute Omroni vererõhumõõturitega.

ResMed 3d7 – Tulge vaatama ja proovima, millised on uneuuringute seadmed ja uneapnoe ravivahendid ResMedi osakonnas! Samuti saate teada uneapnoe raviteedest ja põhjustest, miks uneapnoed tuleks ravida.

Ehyt Ry 3e21 – Meie osakonnas saate tutvuda nt. EHYT AUDITi test alkoholitarbimise harjumuste kontrollimiseks, HUUGO hügromeeter alkoholipõletuse kestuse kontrollimiseks ja hõlpsasti kasutatav kaks küsimust hasartmängude kõnemudeli kohta.

Social Soft Oy 3d8 – Meie osakonnas saate testida stemGOd, Soome esimest hoolduse registreerimise tööriista, mis töötab puhtalt mobiilsetes seadmetes ja on Kanta ühenduses.

CGI 3d41 – Kas teie kolleeg väärib tunnustust? Tulge CGI osakonda, et teatada igapäevasest kangelasest! Võite võita Garmini nutikellad endale ja kolleegile

Lavaprogramm:

Uus rahvahaigus kui terviseprobleem – Põletikulised soolehaigused on viimastel aastatel järsult suurenenud. Kuidas reageerida suurenenud hooldusvajadusele?

Lastele mõeldud virtuaalne ravim – hirm mängimise ees – Metropolia Rakenduskõrgkool ja Uus Lastehaigla on lastele rakendanud mänge, et vähendada tegevuskartust

Terviseoht ABC – Mis paneb inimesi uskuma palavikuliselt tervisesse? Kust fenomen pärineb? Ja kuidas peaks silmitsi seisma patsient, kes usub alternatiivsetesse ravimeetoditesse?

Virtuaalreaalsus õendusõppes – Tulge kuulama, kuidas virtuaalset reaalsust saab kasutada tervise simulatsiooni koolitustel ja oskuste koolitusel.

Kogu programm on loetav siit.

Peasaali programm:

Programm peasaalis on mõeldud peamiselt ainult neile, kes on ostnud Fioca paketi, kuid paar väga huvitavat programminumbrit toimuvad ka tasuta!
Peaesinejateks: Kangelaslugude fänn Arman Alizad, WHO tervishoiutöötajate osakonnadirektor Jim Campbell.
Täpse programmi loengutest leiab siit.

Sihtgrupid

Õendusest ning meditsiinist huvitunud.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 520 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 370 €
Pinna rent alates 6 m² 146 €/m²
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 6 m²-10 m² – 245 EUR/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Meditsiiniõdede päevade osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

23.-24.03.2022

Pääsmed:

Messile pääseb korraldaja kodulehel külastajaks registreerudes.

Loengutele kehtivad hinnad:

Soome õdede liidu liige, 499 € + käibemaks 24% (sisaldab lõunat mõlemal koolituspäeval)
Tavahind, 599 € + käibemaks 24% (sisaldab lõunat mõlemal koolituspäeval)
Flaieri esitajale, 360 € + käibemaks 24% (sisaldab lõunat mõlemal koolituspäeval)
* Üliõpilane / pensionär, 79 € + Käibemaks 24% (va lõuna)
* Üliõpilashind kehtib ainult õenduse bakalaureuse kraadi omandavatele isikutele.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »