Kevadmess 2023

30.03.2023 - 02.04.2023

Kevadmessid on Soome suurim aiandussündmus, hõlmates endas ehitust ja renoveerimist, aga ka väikest sisekujundust. Hämmastav ansambel koosneb üritustest  Kevadmessid ühendab endas neli erinevat teemamessi: Kevadaed, Elu-olu & remont, Oma suvila ja Sisusta. Samaaegselt on toimumas ka toidumess Kohalik & Mahe. 31.3-2.4 on avatud Golfimess.

Teemaalad ja programm

KEVADAED Soome suurim aiandusmess.
Messi külastavad nii erialaspetsialistid kui ka harrastusaednikud või lihtsalt lillesõbrad. Lisaks paarisaja eksponendi väljapanekutele ja programmilavale rajatakse messihalli suurejooneline esitlusala. Helsingi messikeskus pakub külastajale õiteilu, seemneid, lillesibulaid, istikuid, aiatööriistu ja -masinaid, aiasisustust ja mööblit, aiakaunistusi ning aiandusalast kirjandust.

ELU-OLU JA REMONT – uue sisuga üritus, mis varasemast tuntud ka kui Oma Kodu. Neile kel on mõtteis uus kodu, ehitamine, remont praeguses elamises või on kasvas otsida vaid uusi lahendusi pakub mess inspiratsiooni näidistubadest ning ideid oma kodu uuendamiseks – lihtsalt ja kiiresti. Lisa innustust pakub Koduõue väljapaneku Ehitusnurk koos õuelahendustega. Tulekul on selle valdkonna võimalusi tutvustav tippüritus. Koondab endasse järgmisi valdkondi: majatootjad; vannitubade, kodumasinate ja köögimööbli tarnijad; kaminaehitajad; pinnakatete tarnijad, uste, akende ja klaaskonstruktsioonide tarnijad; majatehnikaprofid; muude remontimiseks vajalike materjalide tarnijad. Osaleda saab ka remontijatele mõeldud koolitustel (soomekeelsed).

OMA SUVILA – Igakevadine mess ootab külastama kõiki, kellel on oma suvekodu ja ka neid, kes oma suvilast alles unistavad. Messil on võimalik tutvuda suvilates vajamineva, sisustuse, remondi ja ehitusega ning teenustega, mis on seotud suvekoduga. Pakutakse uusi ideid ning võimalusi puhkamiseks.

SISUSTA – kodusisustuse mess tavatarbijatele. Messilt saab ideid ja informatsiooni sisekujunduse eri valdkondade toodete ja teenuste kohta ning praktilisi nõuandeid kuidas neid oma kodus rakendada. Mess on hea võimalus täiendada kodust interjööri uuega. Messi keskseks teemaks on muudatused kodus: kasutades selleks dekoratiivseid elemente nagu padjad, tekstiil, tapeet ja värvid.

Sihtgrupid

Sobib külastamiseks kõigile, kel huvi aianduse, sisustamise ning remondi vastu.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 650 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 440 €.
Pinna rent alates 4 m² – 122 €/m²
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 4 m² – 247 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu.
Kevadmesside osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:
N–L 30.3-1.4 kell 10-18
P 2.4 kell 10-17

Pääsmed messikeskuses:
Täiskasvanud 21 €, lapsed 7-15 a 13 €, perepääse 42 €, alla 7-aastased lapsed tasuta.

Profexpo pakub soodsaid messipääsmeid 15 €. Pääsmed on trükitud ja neid saab Profexpo büroost Ahtri 12-209. Kohapeal tasumine sularahas. Võimalik on tasuda ka arvega ja pääsmed saata posti teel.
25. ja 26. märtsil saab Kevadmessi pääsmeid osta Tallinnas Kultuurikatlas – oleme kohal Leivafestivalil.

Transport Messikeskusesse

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt transpordist: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »