Cyber Security Nordic

06.10.2021 - 07.10.2021

Põhjamaade küberturvalisus 2019 Cyber Security Nordic konverents pöörab tähelepanu küberjulgeoleku olulisusele erinevate ärifunktsioonide juures. Cyber Security Nordic toimub taas Helsingi Messikeskuses 2.-3.10.Küberkeskkond ja võimalus selles turvaliselt toimetada on riigi ja majanduse arengu seisukohalt sama tähtsad kui turvaline füüsiline keskkond.Lisaks konverentsile toimub ka mess, kus on esindatud erinevad valdkonna tooted ja teenused. Messile on oodatud kõik turvaspetsialistid.

Teemaalad ja programm

Seminaride teemad:

Küberturvalisuse poliitika – küber mõjutab meie maailma nähtaval, nähtamatul ja varjatud viisil. Kes kehtestab reeglid ja kes neid järgib?
Küberturvalisuse tegelikkus – küber on nagu globaliseerumine – isegi kui arvate, et te ei kuulu sellesse, olete. Mida see teie jaoks tähendab?
Küberturvalisuse tulevik – AI, IoT ja masinõpe sõltuvad kõik küberturvalisusest. Kuidas ja mis saab edasi?
Küberturvalisuse ökonoomika – küber on väljakujunenud tehingute põhinõue ja uute ettevõtete võimaldaja. Tee juhivad need, kes seda ühendust valdavad.

Sihtgrupid

Oodatud on tipp- ja tegevjuhid ja teised otsuselangetajad; valitsusametnikud;  küberjulgeoleku ja riskijuhtimise vallas tegutsevad eksperdid; turvajuhid (külastajad üle kogu maailma).

Partnerile

Messi partneri osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.

Konverentsi osalustasu

2 päeva 495 € + käibemaks * (kuni 31. augustini)
2 päeva 695 € + käibemaks * (alates 1. septembrist)
1 päeva pilet 495 € + käibemaks *

*Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu

Külastajale

Avamisajad:

K 06.10  – N 07.10

Pääsmed:

Messile pääseb korraldaja kodulehel või kohapeal külastajaks registreerudes.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »