FinnBuild

04.10.2022 - 06.10.2022

FinnBuild messi loetakse Soome kõige olulisemaks ehitusteenuste- ja ehitusalaseks messiks, mis tutvustab uusimaid tooteid ja teenuseid, töömeetodeid ja lahendusi ehituses ning ehitustehnoloogias.

Kord kahe aasta jooksul toimuvale messile on külastajaid oodata nii Soomest kui lähinaabrite juurest. Messi ajalugu ulatub 1974. aastasse ja on Soomes tuntud ning hinnatud erialasündmus. Üritus täidab kogu Helsingi messikeskuse kuus näitusehalli, mis on täis stende, temaatilisi alasid ja seminare. Programm on külastajatele tasuta ja võimaldab teil värskendada oma teadmisi uue tehnoloogia, määruste ja parimate tavade kohta.

FinnBuild on osalevate ettevõtete arvu, külastajate ja näitusepinna järgi Soome suurim üritus. 2018. aastal külastas FinnBuildi üritust kokku 25 253 külastajat. Eksponente oli 529. 2020 jäi mess pandeemia tõttu toimumata.

Tooted ja teenused messil

Uusehitus ja renoveerimine, ehitustehnika, pinnasekäitlemise masinad ja tarvikud, kinnisvarahooldamise seadmed, vundamendi-, ehituskarkassi- ja fassaaditooted, täiendavad ehitustooted, viimistlustooted, mööbel ja sisseseaded, ehitusteenused, transpordimasinad, muud ehitusalatooted ja -teenused.

Sihtgrupid

See on üritus mõeldud ehitusest huvitunutele ning ehitusega seotud inimestele.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 550 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 370 €
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 9 m²-10 m² – 237 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Messi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

T 04.10 kl 9-18
K 05.10 kl 9-19
N 06.10 kl 9-16

Pääsmed:

Messile pääseb korraldaja kodulehel või kohapeal külastajaks registreerudes.

Alla 16-aastased messile ei pääse. Messi järelpeole ei pääse alla 18-aastased.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »