FinnBuild 2024

08.10.2024 - 10.10.2024

Taas tulevad kokku ehitusala profid, et kohtuda, vahetada infot ning arutleda muuhulgas ehitusala kulupaineid, rohepööret ja nullheitmetega ehitusplatside teemadel. Digitaliseerimine, ringmajandus, ehitamise tulevik ja juhtimine ongi peamised teemad ehituala messil.

Enam kui 300 messistendis näeb külastaja uusimaid innovatsioone ja leiutisi ning saab ühekorraga võrrelda kõike, mida see valdkond pakub. Professionaalsed esinejad oskavad rääkida toodetest, mida messil ka oma käega katsuda saab.

Messil osalejad ja programm avaldatakse augustikuus.

FinnBuild messi loetakse Soome kõige olulisemaks ehitusteenuste- ja ehitusalaseks messiks, mis tutvustab uusimaid tooteid ja teenuseid, töömeetodeid ja lahendusi ehituses ning ehitustehnoloogias.

Kord kahe aasta jooksul toimuvale messile on külastajaid oodata nii Soomest kui lähinaabrite juurest. Messi ajalugu ulatub 1974. aastasse ja on Soomes tuntud ning hinnatud erialasündmus. Üritus täidab kogu Helsingi messikeskuse kuus näitusehalli, mis on täis stende, temaatilisi alasid ja seminare. Programm on külastajatele tasuta ja võimaldab teil värskendada oma teadmisi uue tehnoloogia, määruste ja parimate tavade kohta.

FinnBuild on osalevate ettevõtete arvu, külastajate ja näitusepinna järgi Soome suurim üritus. 2022 osales messil 473 eksponenti ja külastajaid käis üle 17 tuhande.

Tooted ja teenused messil

Uusehitus ja renoveerimine, ehitustehnika, pinnasekäitlemise masinad ja tarvikud, kinnisvarahooldamise seadmed, vundamendi-, ehituskarkassi- ja fassaaditooted, täiendavad ehitustooted, viimistlustooted, mööbel ja sisseseaded, ehitusteenused, transpordimasinad, muud ehitusalatooted ja -teenused.

Sihtgrupid

See on üritus mõeldud ehitusala ettevõtjatele, kinnisvaraarendajatele, arhitektidele ja teisele valdkonna proffidele.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 650 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 440 €
Puhta pinna rent on 140 €/m²
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 9-10 m² – 256 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Messi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

T 8.10 kell 9-17
K 9.10 kell 9-19
N 10.10 kell 9-16

Pääsmed:

Messile pääseb korraldaja kodulehel või kohapeal külastajaks registreerudes.

Alla 16-aastased messile ei pääse. Messi järelpeole ei pääse alla 18-aastased.

Transport Messikeskusesse:

Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »