Hambaarstide päevad 2021

11.11.2021 - 12.11.2021

Soome hambaarstide päevad on erialaüritus, kuhu on oodatud erialaga seotud külastajad ka Eestist: hambaarstid, hambatehnikud, suuhügieeni ja hambahooldusega tegelevad spetsialistid.

Üritusel leiate huvitavaid tasuta ja tasulisi loenguid ning ka tasuta hambaravi näituse. Samal ajal toimub messikeskuses ka suuhügienistide ja hambaarstide suuõõne tervise koolitus.

Tooted ja teenused messil

Hambaravi seadmed, hambatehnikute laboriseadmed ja vahendid, instrumendid, väikesed seadmed ja tarvikud, erialaorganisatsioonid, haridus ja kirjandus, hambaröntgeni seadmed, ravimid, suuhooldus ja -hügieen, digitaalteenused, töörõivad, töövahendite hooldus ja tarned, muud valdkonna tooted ja teenused, värbamine, hambaimplantaadid. Tervishoiu ja uute uuenduste arendamine DigIt PopUpis

Teemaalad ja programm

Üritusel on mahukas programm ja mitmeid esinejaid. Sel aastal tõstetakse programmis esile näiteks lasteaedade rolli hammaste tervises ja vaimupuudega inimeste hambaravi väljakutseid.

Näitust ja tasuta programmi registreerunud külastajatele korraldab Messukeskus. Koolitusi ja loenguid korraldab Soome Hambaarstide Selts Apollonia.

Samal ajal korraldab Messukeskus hambahügienistide ja hambaõdede suuõõne koolitusürituse.

UUS! Messil on DigIT Pop Up ala uutele ideedele ja innovaatilistele lahendustele tervishoiu alal. Selline ala on ka Haiglaõdede päevadel ja Arst 2020 messil.

Sihtgrupid

Hambaarstide päevad on suunatud hambaarstidele, hambaõdedele, suuhügienistidele, hambatehnikutele ja hambaarsti kandidaatidele, hambaravi assistentidele, vastava eriala üliõpilastele.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 520 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 370 €
Müügistendide valmisstendid ehk stendipaketid alates 6 m²-10 m² – 304 €/m²
Näituse stend 6 m²-50 m² – 202 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Hambaarstide päevade osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:
N 11.11
R 12.11

Pääsmed:

N–R 25 €

Profexpo pakub soodsaid messipääsmeid.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt transpordist: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »