I LOVE ME 2022

21.10.2022 - 23.10.2022

Mess lükatakse edasi aastasse 2022.

I love me on Põhjamaade suurim tervise-, ilu- ja heaoluüritus, mis ühendab heaolu, enesehoolduse ja elu nautimise teemad tervikuks, milles on säde ja hoog, kuid mis peatub ka enese aktsepteerimisel.

I love me 2019. aastal oli kokku üle 150 kõne, ligi 250 esinejat, enam kui 40 tundi etendusi ja iludusvõistlusi ning kümneid tunde trenni ja joogat. Aastal 2019 oli messil peaaegu 60 000 külastajat.

Tooted ja teenused messil

Tervis, ilu, mood, trendid, meik, juuste- ja nahahooldus

Teemaalad ja programm

Teemalade jaotus:

MOOD JA ELUSTIIL – Moeala koondab Soome disainereid, tuntud rahvusvahelisi kaubamärke, ehteid, kellasid, ökomoe ja Soome suurimaid moeetendusi. Sügisene glamuur ja trendid tippnimedest!

SPA –  See ala on ideaalne koht nautimiseks ja lõõgastumiseks mitmesuguste iluprotseduuride ja massaažide abil. Külastajad saavad avastada ka spaareise ja terapeutilisi reise maailma erinevatesse paikadesse.

JUUKSED – Pop-up juuksurid pakuvad selle sügise trendikaimaid kiirlõikeid ja stiilinõuandeid, samuti hooldustooteid, soenguid, makeovereid, punumistunde ja näokarvade hooldust.

MEIK –  Meigialas tutvustatakse selle hooaja kuumimaid meigitrende, näpunäiteid ja stiile.

RIPSMED JA KÜÜNED – Soome osavamad küünte- ja ripsmekunstnikud pakuvad ripsmete ja kulmude värvimist ja vormimist, aga ka kunstküüsi ja geelküüsi. Samuti kolm üleriigilist võistlust küünte kunsti, kehamaali ja meigi alal.

FARMAATSIA – Sobivate toodete leidmine, haiguste ennetamine ja erinevat tüüpi vaevuste ravi. Pakutakse selliseid lahendusi nagu farmaatsiakosmeetika, toidulisandid ja vitamiinid.

NÄGEMINE JA SILMAHOOLDUS  – Sellel alal saavad külastajad vajalikku abi, mis on seotud silmade tervise ja silmaoperatsioonidega. Siit leiate ka selle sügise prillide ja päikeseprillide parimad tooted!

KLIINIKUD – Meditsiiniteenused ja terviklik tervishoid, sealhulgas suuhooldus. Samuti erinevate tervisega seotud organisatsioonide ja ühenduste tegevus. Programmipunkt pakub vastuseid küsimustele, mis on seotud inimese enda tervisega.

UNI JA PUHKUS – Sellel teemaalal saavad külastajad katsetada voodikohti ning õppida une ergonoomikat ja unekvaliteeti. Külastajad saavad ka näpunäiteid selliste asjade kohta nagu puhkamise tähtsus toimetulekuks ja unekvaliteedi mõjud keha funktsioneerimisele.

TREENINGUD – Esitletakse spordikeskusi ja erinevaid spordialasid. Treeningualal saavad külastajad osaleda päevaspordis. Nõuandeid pakuvad personaaltreenerid ja toitumisspetsialistid. Väljas on ka kõige populaarsemad pulsimonitorid ja spordirõivad.

SUPERTOIDUD – Soome suurimad kaubamärgid kogunevad pakkuma mitmekesist dieeti, et toetada treenimist ja tervise parandamist.

LOODUSLIK – Pange oma keha end hästi tundma! Selles alas pakutavate teenuste hulgas on keha joondamise ravi, energiaprotseduurid, auraanalüüsid, meditatsiooninurk ja vaikne piirkond.

NATURAALNE KOSMEETIKA – Selles alas on Soome ja rahvusvahelisi looduskosmeetika kaubamärke. Naturaalne päeva spaa sobib suurepäraselt loodussõbralike iluprotseduuridega lõõgastumiseks.

JOOGA JA TEISED LÕÕGASVIISID – See ala on pühendatud lõõgastumiseks, meditatsiooniks ja erinevate tundide proovimiseks – lühidalt öeldes täiusliku meelerahu kogemiseks.

NUTIKAD NÄPUNÄITED HEOLUKS VANEMATELE INIMESTELE – Külastajad saavad õppida näpunäiteid ja nippe, mis on seotud eakate iluhooldusega, ning seal on mitmesuguseid tervise parandamiseks vajalikke teenuseid ja seadmeid. Pakutakse ka tervise ja heaolu hoidmiseks vajalikke mõõtmisi ja teste.

Sihtgrupid

See on üritus mõeldud kõigile, kes huvituvad ilust ning tervisest.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 520 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 370 €
Pinna rent alates 6 m² 118 €/m²
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 6 m²-10 m² – 220 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Messi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

R 21.10 kell 10–19
L 22.10 kell 10–18
P 23.10 kell 10–18

Pääsmed:

Täiskasvanud: R ja P 19 €, L 21 €
Lapsed 7-15 12 €. Lapsed vanuses alla 7 aastat tasuta. Perepääse 41 €.

Profexpo pakub soodsaid messipääsmeid.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »