Põllumajandustehnika mess

17.10.2024 - 19.10.2024

MaatalousKonemessut 2024 tutvustab nii põllutöömasinaid, seadmeid kui ka teenuseid.

Sama katuse all on saadaval kõige laiem masinate, seadmete ja teenuste valik põllumajanduse vajadusteks. 2018. aastal olid sise- ja välisstendide väljapanekus enam kui 300 ettevõtte tooted ja teenused! 2018. aastal toimunud üritusel kogunes messikeskusesse 16 800 külastajat. Eelolevaks sündmuseks on broneerinud veel kolm saali ja näitus kasvab eelnevast ajast 30%! 2020 jäi mess pandeemia tõttu ära. 2023 toimus KoneAgria Tammperes.

Messil on lai valik rohu-, teravilja- ja loomakasvatusmasinaid. Väljapanekul on ka loomasööt, kariloomade sisseseade ja ehitus, taimekasvatussaaduste sisendid ja teraviljakaubandus, välistingimustes hooldamise ja lepingute sõlmimise masinad ja seadmed ning metsamasinad, seadmed ja teenused. Tehakse koostööd ProAgria keskustega kogu Soomes. Sel aastal tõuseb programmis ka loomakasvatuse osakaal.

Tere tulemast Soome suurimale siseüritusele valdkonnas!

Tooted ja teenused messil

Põllumajandusmasinad, metsandus, loomapidamine, seadmed, sisendid ja teenused põllumajanduse, metsanduse ja välistingimustes hooldustööde tarbeks.

Teemaalad ja programm

Messi programm sisaldab ka tööstuse uudiseid ja aktuaalseid küsimusi. Programmi kvaliteedi ja atraktiivsuse tagab Lõuna-Soome ProAgria professionaalne meeskond ja võrgustik.

Sihtgrupid

Mess on mõeldud põllumajanduse ja metsanduse professionaalidele. Külastajate sihtrühma kuuluvad ka spetsialistid, kes tunnevad huvi välistingimustes hooldustööde masinate ja seadmete ning lepingute sõlmimise vastu.

Eksponendile

Expo start ehk registreerimistasu 430 €, sh elekter ja pistik 16A 230V 3,6 kW
Kaaseksponendi tasu 430 €
Valmisstendid ehk stendipaketid alates 6 m²-10 m² – 215 €/m²

Eesti ettevõtetele, mis on käibemaksukohustuslased Soome 24% KM messiteenustele ei lisandu
Põllumajandustehnikamessi osavõtutingimused on korraldajate kodulehel.
Soovid osaleda messil – saada päring või kirjuta Profexpole info@profexpo.ee

Külastajale

Avamisajad:

N-R 17.-18.10 kell 9-17

L 19.10 kell 9-16

Pääsmed:

Pääse Helsingi Messikeskuses 25 €.

NB! Profexpol tekib loodetavasti sooduspääsmeid. Täpsustame.

Transport Messikeskusesse:

Messikeskus asub umbes 3 km kaugusel Helsingi kesklinnast Pasila linnajaos. Sinna viivad trammid 7 ja 9. Rongiga sõites on Pasila peatus (sõiduaeg 5 min). Läänesadamast pääseb messile otse, ilma ümberistumisteta, trammiga nr 7. Sõiduaeg ca 45 min.
Täpsemalt transpordist: soomekeelne info ja ingliskeelne info.

Ürituse koduleht »