Gastro Helsinki 2024

13.03.2024 - 15.03.2024

Gastro Helsinki on suurim toiduvaldkonna erialamess Soomes.

Gastro mess toimub üle aasta. Messi külastab ootuste kohaselt üle kümne tuhande erialainimese. Sel korral on mess taas populaarne ja tõusmas pandeemia-eelsele tasemele. Osalejaid eksponente oodatakse üle 300. Sealhulgas Eestist üle 20.

Messi väljapaneku temaatika on järgmine: toiduained; karastusjoogid, õlu, siider; suurköögiseadmed, -vahendid, -tarvikud; kaupluseseadmed, -vahendid, -tarvikud; lauakatmise vahendid ja sisustus; tööriided; puhastus, hügieen ja jäätmekäitlus; pakendid; IT jm ettevõtte juhtimiseks vajalik; erialakoolitus, liidud, meedia; muud erialased tooted ja teenused.

Gastro on alati olnud atraktiivne erialaürituste poolest.  Võistlused kokkadele, esitlused ja konkursid toovad kohale Soome gastro-tipud – otsustajad. Programm avalikustatakse 2024 jaanuaris.

Gastro Helsinki Eesti ühisstendil osalejate registreerimine on avatud.  Ühisstendi eelised: pind ja osalustasu soodsam, ühtne projektijuhtimine, disaini ja teenuste tellimine tehakse projektijuhi poolt. Kohapeal on naabrite, kaasmaalaste toetus, ühiseks kasutuseks on tagaruum või ladu, veeühendus jm, külastajatele paistab stend suurem, ligitõmbavam, ühtsed kujunduselemendid loovad terviku.
Lisainfo: Tiit Sarv, 501 1471, Tiit.Sarv@profexpo.ee.

Kui ühisstend ei huvita, siis saame mõistagi pakkuda individuaalse lahenduse. Gastro Helsinki osalemise lähtekulud: registreerimistasu 650 €, pinna rent stendipaketile alates 6 m² – 2500 €. Eesti käibemaksukohustuslastele on messiteenustele käibemaks 0%.

Profexpo OÜ pakub toiduvaldkonna ja sidusalade esindajatele messikülastuspakette 13. ja 14. märtsiks. Üksikasjad avaldame 2023 detsembrikuus.

Samal ajal, 13.-14. märtsil on messikeskuses temaatiliselt lähedased messid PLASTEXPO NORDIC, FOODTEC, PACTEC ja SIGN, PRINT & PROMOTION.

Tiit Sarv
Tel 626 1347, info@profexpo.ee

Ürituse koduleht »