Korduma kippuvad küsimused toidumessi kohta

Kas Tallinna Toidumess 2021 ikka toimub?
Seoses seninägematu ülemaailmse olukorraga, kus COVID-19 pandeemia on mõjutamas kõiki eluvaldkondi, vaatame siiski tulevikku teatud lootusega ega ole katkestanud ka Tallinna Toidumessi ettevalmistusi. Jälgime nii Eestis kui mujal maailmas toimuvat. Vahetame infot kolleegide messikorraldajatega mitmelt poolt maailmas.
Tallinna Toidumessi korraldusmeeskond jätkab ettevalmistusi eesmärgiga luua valdkonna ettevõtetele asjalik ning tegus kohtumispaik. Meie eesmärk on toetada keerulisest olukorrast väljumist ning üheskoos edasi liikuda

Mis on tühja stendi, puhta pinna üüri hinnas?
Hinna sisse kuulub ainult messi pinna üür vastavalt tellitud ruutmeetrite arvule. Hinnas ei ole stendi seinu, vaipkatet, valgusteid, elektrit, inventari jms. Puhta pinna rentimine võimaldab eksponendil ise sisustada ja kujundada messi stendi vastavalt oma soovidele. Ehitusteenuse võib tellida korraldajalt või oma stendiehitajalt.

Mis kuulub standardstendi hinda?
Standardstendi hinda kuuluvad pinna üür, stendi valged taga- ja külgseinad, eksponendi nimega otsalaud (RGB 225, 195, 222), vaipkate (tumehall, hall, tumesinine, helesinine, punane, roheline), kohtvalgustid (1 tk / 3m² kohta), pistik 4,5A 1kW ja elektritarbimine, üldvalgustus, stendi avamise-eelne ühekordne koristus, stendidevaheline pinna koristus, stendi montaaž ja demontaaž, messikeskuse üldvalve.
Hinna sisse ei kuulu inventar. Võimalus on tellida inventari teenuste kataloogist või tuua soovitud vahendid ise kohale.

Kas on võimalik rentida konverentsiruume?
Konverentsiruumide rentimine on võimalik. Palun anda oma soovist aegsasti märku, kuna ruumidele võivad tulla ka teised broneeringud. Konverentsi ruumide hinnakirja näete siit.

Kas messil võib grillida või lahtist leeki kasutada?
Ei, need tegevused ja „elus“ tuli ei ole messistendis lubatud.

Kas eksponendi parkimispilet kehtib kogu messi perioodil?
Perioodikaart kehtib kolmel päeval, piiramatu arvu sisse-välja sõidukordadega. Enne ja pärast messi on messi on messikeskuse territooriumile autoga sissesõit vaba. Iga eksponent ja kaaseksponent saab tasuta ühe perioodikaardi. Lisakaardid maksavad 15 €.

Sissesõidukaart annab õiguse ühekordseks sissesõiduks Eesti Näituste messikeskuse territooriumile, kaubaveoks messihallidesse ning parkimiseks messikeskuse tähistatud parklas. Sissesõidukaart hinnaga 5 € on müügil parkla kassas sularaha eest.