Korduma kippuvad küsimused toidumessi kohta

Mis on tühja stendi, puhta pinna üüri hinnas?
Tühja stendi hinna sisse kuulub ainult messi pinna üür vastavalt tellitud ruutmeetrite arvule. Hinnas ei ole stendi seinu, vaipkatet, valgusteid, elektrit, inventari jms. Puhta pinna rentimine võimaldab eksponendil ise sisustada ja kujundada messi stendi vastavalt oma soovidele. Ehitusteenuse võib tellida korraldajalt või oma stendiehitajalt.

Mis kuulub standardstendi hinda?
Standardstendi hinda kuuluvad pinna üür, stendi valged taga- ja külgseinad, eksponendi nimega otsalaud, vaipkate (tumehall, hall, tumesinine, helesinine, punane, roheline), kohtvalgustid (1 tk / 3m² kohta), kinnitatud otsalauale pikemale avatud küljele, pistik 4,5A 1kW ja elektritarbimine, üldvalgustus, stendi avamise-eelne ühekordne koristus, stendidevaheline pinna koristus, stendi montaaž ja demontaaž, messikeskuse üldvalve.
Hinna sisse ei kuulu inventar. Võimalus on tellida inventari teenuste kataloogist või tuua soovitud vahendid ise kohale.

Kas on võimalik rentida konverentsiruume?
Konverentsiruumide rentimine on võimalik. Palun anda oma soovist aegsasti märku, kuna ruumidele võivad tulla ka teised broneeringud.

Kas messil võib grillida või lahtist leeki kasutada?
Ei, need tegevused ja „elus“ tuli ei ole messistendis lubatud.