Eesti suurim ja pikima traditsiooniga kõiki toiduvaldkondi liitev mess tähistab oma 25. aastapäeva. 1993. aastal pandi alus traditsioonile, milles on peegeldunud Eesti majanduse areng ja muutused ning kus on vahetunud põlvkond oma ala asjatundjaid, ettevõtjaid.
Turu avatus, trendide omaksvõtt, tootearendus, tehniline innovatsioon – need märksõnad on Eesti toiduturu ja toitlustuse arengu iseloomulikeks tunnusteks.
Toidumessid on läbi aegade olnud kohaks, kus uut toodet või teenust erialapublikule esitleda, kontakte luua ja vanu partnereid taas tervitada.

Mess erialaproffidele

Tallinna Toidumess avab oma uksed 25.–27. oktoobril. Eesti Näituste messikeskuse täidavad Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, müüjate ja vahendajate esindajad – kokku enam kui 7000 toiduvaldkonna liidrit, otsustajat või alal alustajat. Kohal on toiduprofid lähinaabrite juurest.

Uus ja inspireeriv

Partneritega koostöös valmiv kutseala konkursside programm kokkadele, kelneritele, pagaritele, kondiitritele pakub külastajatele põnevat kaasaelamist.

Uut erialainfot ja kogemusi jagavad teabepäevadel toidutöösturid, toitlustajad, pakendiala asjatundjad. Usk toidukultuuri pidevasse arengusse Eestis, tahe turul silma paista, tutvustada uuendusi ning soov taaskohtuda oma kolleegide, äripartnerite ja tarnijatega toob messile nii vanu kui ka alustavaid ettevõtteid.

Tegijate mess
Aastatega suurenenud huvi, jõudsalt kasvanud osavõtjaskond ning valitsev positiivne vaim loovad eelduse eduks selgi aastal. Osalema on oodatud nii toidutootjad, maaletoojad, hulgimüüjad kui ka valdkonnale teenuseid, tarvikuid ja tooraineid pakkuvad ettevõtted. Erialapublik peab lugu messil oma töid ja tegemisi tutvustavatest ala- ja kutseliitudest, väljaannetest ja teistest väljapanekutest.

Eesti toit
Eesti Vabariigi 100 aasta juubeliks valmistumisel on messil kesksel kohal Eesti toit. Vanade tegijate tootearendus, uuenduslikkus ning uute väiketootjate aktiivne turuletulek teevad messi väljapanekud atraktiivseks igat liiki edasimüüjatele. Ulatusliku valikuga Eesti toodetega toidumess on ühtmoodi ligitõmbav nii Eestist kui ka kaugemalt saabunud külastajatele.

1900 7230 visitors 166 exhibitors 21h of business