Tallinna Toidumess 2021

Kaotamata lootust olude muutumisele ja võimaluste tekkimisele tuua taas kokku Eesti toiduvaldkonna tegijad anname teada, et 2021. aasta Tallinna Toidumess toimub 29.9.–1.10 Eesti Näituste messikeskuses.

Toidumess on Eesti toiduproffide seas oodatud ja hinnatud erialasündmus. Messile on oodatud Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ja paljude sidusalade esindajad ning valdkonna spetsialistid lähinaabrite juurest. Eesti Näituste messikeskusesse oodatakse üle kuue tuhande toiduala liidri, otsustaja ja ala uustulnuka.

Profilt profile programm on magnetiks suurele osale külastajatest, pakkudes laia valikut ala meistrite esitlusi, toodete hindamisi, kutsealakonkursse.

Erialaliitude üritustel jagavad uut teavet ja kogemusi valdkondade tippasjatundjad.

Uudiseid, trende ja innovatsiooni pakuvad külastajatele üle 130 eksponendi. Kõrvuti toidutootjate, maaletoojatega on messil väljas seadmete-, sisustus-, tehnika- ja tehnoloogiettevõtted. Uued lahendused roheliikumises, pakendis, logistikas, kaupade hoiul ja transpordis, nutikad IT-lahendused tarneahelas – kõike seda pakuvad messil osalejad oma nüüdsetele ja tulevastele koostööpartneritele.

Toidumess on läbi oma 28-aastase ajaloo näidanud ehedalt meie toidukultuuri arengut ja pakub tuge valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele kriisist ülesaamiseks.

Mess toetab kriisist väljumist ja pakub võimaluse turul enda nähtavaks teha, esitleda kogenute tootearenduse saavutusi ja alustajate leidlikkust. 90% külastajatest annab messikülastuse soovituse oma kolleegidele ja tuleb ka ise kohale.

Tule ja osale Tallinna Toidumessil!

 

7040 ärikülastajat 198 eksponenti 2400 15 erialaüritust 21h äri