16. Tallinna toidumess - 28.10. - 30.10.2015

Toidumess ühendab ja liidab

Tänavu täitub esimese toidumessi toimumisest Tallinnas 22 aastat. Eesti pikima traditsiooniga ja suurima osalejaskonnaga toiduainetööstuse, hotellinduse, toitlustuse ja toidu müügi kõiki sektoreid liitev üritus sai alguse 1993. aastal.

Eesti Näituste messikeskus on oktoobri lõpus kolmel päeval Tallinna toidumessi päralt. Üritusele on oodatud eelkõige ärikülastajad - mess on kohtumispaigaks ligikaudu 7000-le Eesti toiduvaldkonna juhile ja erialaspetsialistile.

Üritusel pakuvad Eesti tootjad koduturu jaoks loodud uuendusliku tootevaliku parimaid palasid. Ulatusliku valikuga Eesti tooted innustavad toidumessile tulema ühtmoodi nii Eesti kui ka väliskülastajaid.

Kaks kolmandikku eelmiste toidumesside külastajatest on märkinud, et lisaks toidule tunnevad nad üritusel huvi ka muu teemassepuutuva vastu. Nii kuuluvad messi programmi veel sisustuse ja inventariga seotud tooted ja teenused, tootjale või toitlustajale vajalikud seadmed ja vahendid, pakendid ja pakkematerjalid, töörõivad ja puhastusvahendid, IT-lahendused ja täiendusõpe.

Tallinna toidumess tervikuna annab igakülgse ülevaate toiduainetööstuse, -kaubanduse ja toitlustusvaldkonna vajadustest ning arengusuundadest Eesti turul.

  

Turundus ja veebilehed - Webgate
Profexpo OÜ   Ahtri 12-209, 10151Tallinn
Telefon: 626 1347  Faks: 626 1348
E-post: info at profexpo dot ee