16. Tallinna toidumess - 28.-30.10.2015

Toidumess ühendab ja liidab

16. Tallinna toidumess toob Eesti Näituste messikeskusse kolmeks päevaks kokku Eesti toiduainetööstuse, hotellinduse, toitlustuse ja toidumüügi kõigi sektorite esindajad ning huvilised naabermaadest. Tallinna toidumess kui toiduala ühendav sündmus on teada-tuntud kohtumispaik enam kui 6000 juhile, tootearendajale, müügimehele, sisseostjale, kokale ja teenindajale – oma valdkonna otsustajale ja asjatundjale.

Viimastel aastatel on messil osalejate arv järjest kasvanud ning tänavu on oodata üle 130 eksponendi nii Eestist kui ka välisriikidest. Külaliste seas leidub nii neid, kes on Eesti turul juba pikka aega tegutsenud, kui ka uusi alustajaid. Eelmisel aastal oli ligikaudu viiendik publikust Tallinna messil esimest korda.

Erialamessil saavad eksponendid töises keskkonnas võimaluse keskenduda oma sihtrühmale ja sõlmida tulemuslikke ärikontakte. Seda toetavad messi väljapanekud ja rikkalik programm, mis aitavad korraldada meeldejäävaid kohtumisi ja loovad positiivseid emotsioone. Ürituste programmi kuuluvad tootekonkursid, infopäevad ja konverentsid ning oma silmaga saab kaasa elada kutseala aasta parimate – kokk, noorkokk, koolikokk, kondiiter ja pagar – väljaselgitamisele.

Toidumessil on esindatud Eesti tootjate uudse tootevaliku parimad näited, mis on mõeldud koduturule. Tänu kodumaise toodangu ulatuslikule ja esinduslikule valikule on Tallinna mess ühtmoodi ligitõmbav nii Eestist kui ka välismaalt saabunud erialakülastajatele.

On saanud heaks tavaks tulla lisaks toidule tutvustama ka tooteid ja teenuseid, mis on seotud toiduala sisustuse, inventari ja teenustega. Messile on oodatud seadmed ja vahendid tootjale ja toitlustajale, pakendid ja pakkematerjalid, töörõivad ja puhastusvahendid, IT-lahendused ja täiendusõppe info.

Tallinna toidumess annab suurepärase ülevaate tööstuse, toitlustuse ja kaubanduse vajadustest ning arengusuundadest Eesti turul. Tallinna toidumess – see on koostöös erinevate tegevusaladega sündinud traditsioon, millele pandi alus 22 aastat tagasi, 1993. aastal.

Turundus ja veebilehed - Webgate

Profexpo OÜ   Ahtri 12-209, 10151 Tallinn
Telefon: 626 1347
E-post: info at profexpo dot ee