Messukeskus Helsinki – on professionaalne ja rahvusvaheliselt tunnustatud messide korraldaja. Omades enam kui 90-aastast ajalugu on Messikeskus nii messikorraldajana kui ka konverentsi- ja üritusteenustepakkujana toeks ärielule Soomes.

Laiaulatuslikud messid, kongressid, konverentsid, banketid jms toovad Messikeskusesse igal aastal üle miljoni külastaja. Kogemused ja professionaalne meeskond lubavad pakkuda kõrget teenuste kvaliteeti ning klientide nõudmistele vastavat ürituste läbiviimist.

Soome suurim multifunktsionaalne Messikeskus hõlmab 83 368 m². Messikeskuses on seitse näitusehalli ning 40 erineva suurusega konverentsi- ja nõupidamisteruumi. Viimased võimaldavad korraldada nõupidamisi 8-100 ja konverentse kuni 1200 osalejale. Amfi-Hall pakub ruumi kuni 4400 konverentsikülalisele.

Messikeskuses on valmis osalejaid teenindama 21 kohvikut ja restorani. Keskuse vahetus läheduses paiknev Holiday Inn Helsinki hotell kindlustab aga külastajatele ja eksponentidele mugavuse ning aegasäästva üritustel osalemise.

Lisainfo Messikeskuse kohta leiate siit.

Transport Messikeskusesse: soomekeelne info ja ingliskeelne info.